Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit képzel magáról a tanár?

Mit képzel magáról a tanár?

Figyelt kérdés

Ugye holnap sajnos már iskola.

A helyzet az, hogy szünet előtt témazárót írtak matekból a többiek kb 3 hete.


Én és még néhányan hiányoztunk és azt mondta a tanár, hogy mi szünet utáni első nap, az az holnap írjuk meg.

Most nem azért de ki tanul szünetben?

Én semmit nem tanultam és van már egy 1-esem.


Meg miért kell pont első nap megírni?

ez a tanárnő amúgy elég bunkó néha és csinált már ilyenek.


Azért, mert ő tanár, azt hiszi bármit megtehet?



2018. jan. 2. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
3 hete is már tudnod kellett volna az anyagot, még kaptál rá plusz időt is, mit nyavalyogsz.
2018. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%

Jelents beteget.

Még otthon vagy egy hetet és felkészülsz rá.

2018. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Most nem azért de ki tanul szünetben? --- tehát te nem

Én semmit nem tanultam és van már egy 1-esem. --- tehát te nem szünetben sem tanulsz


És még a tanár mit képzel magéáról? :DDD

2018. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

A tanárnő nagyon rendes..te vagy a bunkó. Három heted volt, hogy legalább négyesre készülj.

Igen, a tanár ezt is megteheti, nincs ebben semmi kirívó...sőt..

nagyon sok iskolában írnak holnap dogát...pontosan azért, hogy ez ilyen 1-es tanulók javíthassanak.


te csak duzzogj, és reklamálj.

2018. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%

Ilyenkor kell lefeküdni a tanárral.

Én is ezt csináltak egyszer.

2018. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
86%
2018. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
82%
Remélem megbuksz és utcaseprő leszel.
2018. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"Most nem azért de ki tanul szünetben?"


Akinek témazárója vagy egyéb vizsgája van a szünet után, és nem akarnak megbukni. Elég sok tanuló van így, egyetemisták főleg.


Nagyon nem tudok mit hozzátenni a többi válaszhoz. Már 3 héttel ezelőttre tudnod kellett volna az anyagot, tehát a szünetben maximum ismételni kellett volna kicsit. Dolgozatot lehető leghamarabb kell pótolni mert közben jön az új anyag, amit elvileg folyamatosan kéne tanulnod.

2018. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Aki nem tudná, azért politikai témakörbe írtam a kérdést, mert szerintem főként politikai okai vannak, hogy ilyen az oktatás.


Meg sokat itt, tudjátok én hungarista vagyok és többek között az oktatási rendszert is szeretnénk megreformálni.

2018. jan. 2. 18:58
 10/26 Molyember ***** válasza:
80%
Te egy kisgyerek vagy, aki hungaristának képzeli magát, mert az egy szép póz, és máshogy félnél az emberek között, és rohadtul nem a politikai helyzet tehet arról, hogy nem tanulsz. De vergődj tovább nyugodtan, majd elmész egy gyárba a hozzád hasonlóan szorgalmas, jó tanuló cigányok közé, ott elmúlik a hungarizmusod. :)
2018. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!