Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan (elėrhető sport...

Van olyan (elėrhető sport azaz pl nem F1, tengeri szörfözės, vagy hobbi) amit szivesen csinálnál, de valami ok miatt mėgsem teheted?

Figyelt kérdés

Pl egėszsėgügyi okok miatt nem mersz belekezdeni,vagy az anyagiak nem engedik meg azt amennyibe kerülne (pl egy jobb bringa) esetleg az a pėnz fontosabb dologra kell inkább?

Mi lenne az? Mi tqrt vissza?


2018. jún. 5. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeretnék videókat készíteni, még felkérés is lenne, akár pénzért, de nincs hozzá egy jó kamerám, a pénzt nem előlegezik meg, csak a kész videóra fizetnének, akik fizetnének is, és most más fontosabb dolgokra kell a megtakarításom is. Szóval ez a tervem csúszik.
2018. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:

Szeretnék plazmát adni de sajnos nem vagyok 50 kiló.

Szeretnék egy husky kutyát, de még rengeteg év, mire saját kertes házam lesz :( valamint egy cicát is szeretnék, de albérletbe nem merem bevállalni.

2018. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szeretnék megtanulni karatézni - vagy legalább egy pár fogást elsajátítani - egy karatéban jártas nőtől.

A gond eü.-jellegű.

2018. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy csomó hobbit folytatni, de sajnos 1-1,5 órát utazok hazáig, ezért kiesik minden olyan dolog, amiről nem tudok eljönni 9-kor (próbáltam, de szívás felkelni másnap 6-kor).
2018. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Túl gyenge és lusta vagyok bármilyen sporthoz, pedig tudat alatt szeretnék fitt, izmos lenni, de nem tudom magam rávenni.


Illetve, szeretnék egy jó fényképezőgépet, kocsikat fotózni, de nincs rá pénzem.

2018. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rúdtáncolni szeretnék (mint sport, nem mint sztriptíztáncos) de nálunk nincs erre lehetőség, anyagilag sem igazán engedhetem meg magamnak. Ha átutaznék máshova érte, a rendszeres otthoni gyakorlás akkor is nehézkes lenne mert nem lenne hely a rúdnak, plusz az is pénzbe kerül.


Egy városi rollert is szeretnék. Gondolatban jól hangzik de kicsit sajnálom rá a pénzt mert félek nem használnám ki annyira mint azt kigondoltam.

2018. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igen... az autóversenyzés nagyon drága mulatság. Formula autós érdekelne engem, nem hiszem, hogy bármikor is lesz majd rá pénzem.
2018. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kézilabdáztam tizeniksz évig, hiányzik, de már nem menne, ez egészségügyi oldalról. Szíves lennék driftpilóta, vagy szlalomversenyző, erre meg nincs pénz
2018. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Énekelnék, de nincs hozzá hallásom. :(
2018. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, kézilabda, 11 szezont játszottam le. De rosszul igazoltam mindig és korán abbahagytam. Sérülés is közrejátszott
2021. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!