Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta van barátnőm, a barátaim...

Mióta van barátnőm, a barátaim egyre többet beszélnek velem, miért van ez?

Figyelt kérdés

Van hogy random rám írnak suli után 1 órával, hogy mizu? meg ilyenek. Többet beszélnek velem szünetekben is odajönnek és nyomulnak. Nem zavar csak nem tudom mire vélni 2 évig nem így volt, most hirtelen megváltozott minden. Több helyre is elhívnak pedig ugyan az az ember vagyok de most valamiért jobban érdekelem őket. MIÉRT?

Ezt egybekötöm azzal a kérdéssel miszerint is a csajok csak akkor vesznek észre ha van barátnőd. Ez kicsit igaz rám, csak nem így. Ötletek/vélemények?



2018. jún. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokkal pozitívabb, vidámabb lett a kisugárzásod, mint amilyen volt. Igen, ennyit számít.
2018. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Mert ahogy az autó, úgy lassan a barátnő is státuszszimbólum lesz a hímek körében.
2018. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem érzem másnak magam, kisugárzás meg nem tudom 2 éves osztálytárs/baráti kapcsolatnál mennyit számít. Eleve 2 éve barátja vagyok akkor már elfogadott olyannak amilyen vagyok. De nem tudom lehet. köszönöm a válaszod!

Nem tartom magamat többre mert van barátnőm, én nem így fogom fel hogy egy szimbólum. Ők lehet erről nem beszéltem és igaziból nem is a barátnőm a téma szóval nem tudom, egyszerűbben több a kontakt, a kapcsolat

2018. jún. 5. 17:28
 4/5 anonim válasza:
36%
lehet félnek, hogy mivel barátnőd lett, le fogod pattintani őket, és ezzel próbálják megelőzni. :)
2018. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
Le akarják varrni, ennyi.
2018. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!