Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány a Corvinusra jár,...

Ha egy lány a Corvinusra jár, akkor valszeg túl okos, vagy annak tartja magát, egy "átlagosabb" pasihoz, akinek nincs felsőoktatási végzettsége?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pesti vagy Budai Campus?
2014. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az intézmény fogja meghatározni, hogy egy adott embernek milyen értékrendje van. De ha te eleve így állsz hozzá a lányhoz, hogy csak azért, mert egy adott egyetemen tanul, biztosan lenéz téged és többre tartja magát, akkor ezzel önmagadat jellemzed, sajnos elég negatívan. Minden felsőoktatási intézményben vannak olyanok, akik felsőbbrendűnek tartják magukat, még a csoporttársaikhoz képest is, és lenéznek mindenkit, aki nem diplomás vagy nem annak készül, és ugyanúgy vannak olyanok is mindenhol, akiknek nem ez a mérvadó.

Én is egyetemre járok, ugyan nem a Corvinusra, de egy elég nehéz szakra máshová, mégsem az az elsődleges, hogy hány diplomája van a leendő partneremnek. Az számít ebből a szempontból, hogy azért valamilyen végzettségig, szakmáig jusson el, mert anélkül esélye nincsen munkát találni. Nem az a lényeg, hogy szarrá keresse magát a diplomáival, hanem hogy tisztességes, és dolgozni szerető, szorgalmas ember legyen.

2014. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pesti campus, ha jól tudom
2014. máj. 21. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a corvinusra jár akkor 10-ből 7 okosabbnak tarja magát az átlagnál de valójában butábbak.
2014. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó, a pestiről nem ismerek senkit.
2014. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Én azt a 10/7-es arányt magasabbra emelném... jah és hozzá tenném, hogy több, mint a fele apuci-anyuci naív életképtelen kicsi gyereke...


legalábbis eddigi tapasztalataim a Corvinus-os csajokkal...


és több a sznob köztük, mint a MOME-sek közt


És a egy részének totál semmi esze, csak magológép.


(de ismerem kivételeket is.... innen is - onnan is, pl. ismerek Gábor Dénesen végzett kíváló informatikust épp úgy, mint okos-intelligens és REALISTA bölcsészt, de olyat is, aki nem segg hlye és a kommunikációs főiskolára jár(t))

2014. máj. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*ismertem, ill. ismerek kivételeket is
2014. máj. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tyűű... de le leszek pontozva! :-D
2014. máj. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

#5#6

Ti ilyen agymosott corvinusutáló megszomorodott bme-s gyökerek vagytok? :D

2014. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Corvinus-Corvinus szakok között is ordítani lehet a különbséget. Egy régi, hagyományos képzésben abszolvált közgazdászt pl. elismerek, de egy mostani BsC-ből kikerült, 3 éves alapszakot végzettet nem feltétlenül gondolnék felsőbbrendűbbnek. Tömegképzés van, EU előírás, hogy a lakosság 50%-nak diplomát kell szereznie. Épp ezért igazi diplomásnak én a mérnököket, jogászokat, tanárokat, orvosokat tartom, nem a BKF-ZSKF vagy akár a Corvinus egyes büfészakjairól kikerült 3 éves képzéses idiótákat, elnézést.
2014. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!