Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tu dna nekem javasolni va...

Tu dna nekem javasolni va laki val ami jó tanácsot hogyan lehetne kijönni belőle?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha nem jó kategóriába írtam! 3 éve meghalt édesapám azóta beteg édesanyámmal élek együtt. Már nyugdíjas így a betegség mellé még az öreg kori gondok is jelentkeznek.Én dolgozok és én tartom el édesanyámat, mert a kis nyugdíja szinte semmire nem elég. Sajnos nem tudok félre tenni pénzt, mert mindig van valami ami elviszi. A házban amiben élünk, amire a cserepeket rakod az a gerenda megroggyant be van esve a tető, nem tudom megcsinálni és 2 helyen be is ázik. Emellett minden más is már megérett a cserére attól félek ha netalán kilyukad egy radiátor akkor télen megfagyunk a hidegbe vagy vastagon takarózunk de akkor is a nyirkos idő miatt minden penészes lesz. Szóval eltud játok képzelni a helyzetemet remélem. Szóval hogyan tu dnám én ezt megoldani? Pénz nélkül? bár úgy gond olom sehogy, de akkor hogy tu dnék ilyen helyzetbe valahogy több pénzt szerezni? Már gond oltam rá hogy nyitok boltot vagy valamit,de ahhoz is kell kezdő pénz. Tanácstalan vagyok. Ja és 24 éves vagyok szóval még elég fiatal.

2018. jún. 10. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress jobban fizető munkát vagy másodállást, faragj le a kiadásokból, vegyél fel hitelt.

Önkormányzatnál érdeklődj, édesanyád jogosult-e valamilyen segélyre, támogatásra.

2018. jún. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukád betegsége ha olyan, akkor elvileg ápolási díj is jár neked, szintén az önkormányzatnál nézz utána. És az ilyen hirtelen jött dolgokra, mint kilyukadt radiátor, jár valamilyen egyszeri gyorssegély, de ez csak évente egyszer, erre is kérdezz rá. Kitartást.
2018. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első! hitelt hogyan vegyek fel? azt fizetni is kell ám
2018. jún. 10. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt írtad, dolgozol, így valószínű, tudnál hitelt felvenni. Nézd át jól a kiadásaitokat, hol tudnál spórolni, nézz körül, honnan szerezhetnél plusz bevételt és jól gondold át, mekkora törlesztőrészletet bírnátok el.
2018. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!