Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a példaképed? Kik a példaké...

Ki a példaképed? Kik a példaképeid?

Figyelt kérdés

Miért pont ő/ők?

Hobbidhoz kapcsolódóan, esetleg amiatt, hogy megmutatta, hogy mikre képes és a céljai elérésében senki nem fogja tudni majd megállítani őt?

Vagy más okból?

Kérnék egy rövid indoklást is és ne csak egy nevet!



2018. jún. 13. 22:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
71%

Nekem azok az emberek a példaképeim, akik valamilyen testi fogyatékkal élnek és mégis elérik ugyanazt a szintet (vagy magasabbat) mint mi, egészségesek. Ehhez hatalmas akarat és elhivatottság kell. Lehet ez sport, munka vagy bármilyen terület. Tehát konkrét példaképem nincs, minden ilyen embert mélységesen tisztelek.

18/F

2018. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Pablo Escobar egyszerű gyerekből vált hatalmas emberré, az én szememben azért példaértékű, mert megmutatta hogy nem állhat az útjába se rendőr, se politika, se törvény.

Szegény, munkás családból való Ő is egyébként ezért külön felnézek rá, sajnos én beletörődtem abba "ami jutott" nem mintha nélkülöznék, de nekem közel az az élet volna olyan hogy bármit tehetnék.


Mikuláš Černák egy szlovák maffia vezér, Ő is tipikus példája annak hogyan lehet uralni egy várost, áldozatok árán is.

2018. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nincs példaképem.


Nem kell egy példakép, ahoz hogy motivált maradjak és tudjam merre akarok tartani.


Példakép nélkül is mindennap a lehető legtöbbet hozom ki magamból. Nincs olyan ember akire rátudok bökni, hogy "Olyan akarok lenni."


John Sonmez - Milliomos, viszonylag híres, programozóként indult a karrierje és később ingatlan befektetésekkel növelte meg a vagyonát, plusz nagyon jó formában van. Úgy nézki mint egy már nem versenyző 40-50es bodybuilder.


Az ő életpályája tetszik, de kb 1 éve semmilyen tartamat sem néztem róla, csak 1 könyvét olvastam. Megszereztem a kellő információt tőle és tovább álltam.

2018. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek az értelmes és kifejtett válaszokat! Ment a zöld kéz!:)
2018. jún. 14. 09:12
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Jézus.

Hozzá hasonló jó és bűntelen emberré válni. Ez olyan magas mérce, hogy soha nem lehet elérni, de meg kell próbálni. Bűntelenek soha nem leszünk, de az Ő útját kell követnünk.

Nekem már Pál apostol is példakép, vértanú halála és mivel Ő ember volt, a nagyságát el lehet érni, nem lehetetlen.

2018. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

1, A Dokikból Dr.Cox a példaképem;

2, Az arrogáns stílusa-, valamint a tudása miatt tetszik. Távolságtartó az emberekke direktben, de pont ettől is válik kedveltté - valamint a tudása végett.

2018. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vackoor válasza:
60%

Yvette Broch. Mert mindig mosolyog bármilyen helyzetben és mindig ott van a csaptnak ha szükség van rá.

Meg úgy az összes ETO-s lány.

2018. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
7# Egyetemes Tizedes Osztályozó rendszer :) Én is szeretem az ETO könyvtári rendszerezést. :D
2018. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Egy sebésznő :) Hatalmas önbizalma van és van is mire.Hihetetlenül okos,türelmes,kitartó,erős és tiszteletet sugalló kisugárzása van nem is tudom hogy mondjam megy a folyosón és látod rajta azt az önbizalmat és "velem ne szívóz" kisugárzást :D De egyáltalán nem arrogáns sőt ő volt az egyetlen aki ember számba vett minket(nem betegként voltunk a kórházban) Nagyon megszerettem az idő alatt míg ott voltunk. Pontosan olyan bátor,okos,ügyes hatalmas önbizalommal rendelkező ember szeretnék lenni aki ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezve is megmarad egy jószívű,segítőkész nem arrogáns embernek aki szívesen leül még a segédápolókkal is enni és barátkozni :)
2018. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
49%

Szálasi Ferenc

Benito Mussolini

Francisco Franco

Adolf Hitler

Hirohito

2018. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!