Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik az utcán isznak esőben, szélben, hóban?

Figyelt kérdés
Láttam pár szórakozóhely és lépcsőház előtt hogy tizenévesektől a negyvenesekig ott isznak éjjel, ha esik, ha fúj. Természetesen nem a szórakozóhelyen vett italt, hanem a műanyag flakonos borokat és dohányboltban vett 150 Ft-os söröket, közben nem túl józanul kéregetnek pénzt, cigit,sört. Ordítanak, balhéznak. Miért jó ez? Ha van egy 18-20 évesekből álló társaság miért nem jobb nekik beülni valahová, meginni egy pár pohár kólát és elbeszélgetni? Miért jobb nekik csavarogni, ordítani,balhézni, olcsó szarokat inni?A múltkor egy kb. 26-27 éves nő kért tőlem pénzt piára. És láttam példát ilyenre pl. szemerkélő esőben, 15 fokban,de rongyosra ázva sem hagyták abba. Ismerek is ilyen embert, de nem értem miért jó ez neki? Mit élvez benne?

2018. jún. 15. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudnak élni . Hidd el . Selejt az összes ilyen ember mind lelkileg és életben . Sosem sikeresek ezért isznak és jön az önsajnálat és az önvád meg az öngyilkosság. Ennyi
2018. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük szét a dolgot. Most a kérdés a köztereken lévő ivókról szól, vagy a köztereken lévő balhézókról? Sokan vannak, akik pl. kimennek egy parkba és ott isznak, de teljesen normálisan viselkednek. És sokan vannak, akik elmennek egy buliba, aztán hazafele mindent szétvernek.
2018. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerik a helyes úton járást, szét vannak esve, a zülléssel pótcselekszenek. Nem ismernek jobb alternatívákat, pedig vannak.
2018. jún. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!