Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti isztok alkoholt? Miért...

Ti isztok alkoholt? Miért mondják egyesek hogy aki férfi az iszik?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran? Mennyit? (pl. hány doboz sör,feles,stb.)

2018. jún. 16. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
nem szoktam, mert nem vagyok egy pojáca, akit ilyen szöveggel rá lehet venni
2018. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem iszok alkoholt. Nem hiszem, hogy ez a férfiasság mértékegysége.
2018. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
apám se iszik soha (vezet). ha nem vezet, akkor is max 1 sör vagy 1 jó bor, vagy vmi különleges likőr, se sose sokat. inkább az édes dolgokat szereti
2018. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen! Mértékkel iszom alkoholt is, meg eszem paprikás krumplit is. Ebből még nem következik, hogy krumplifejű vagy alkoholista vagyok. Mindent mértékkel! Aki pedig nem iszik - ne igyon! Nekem nyolc...
2018. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Igen iszom.

Nem minden nap. Melegben nem, esetleg sört, de csak ha nem dolgozom a kertben. Vasárnapi/ünnepi ebédeknél 1-2-3 pohár bort, de nyáron abból is kevesebbet. Kemény téli hidegben esténként időnként töményet.

Viszont arra adok, hogy jó minőségű, palackozott borokat igyak, ne valami kannás minőséget.

2018. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem iszom, de nem ítélem el azt, aki mértékkel igen.
2018. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Iszom. Most így nyáron főleg sört, 2-3 hetente másfél decit :) Nő vagyok, de a párom férfi és ő issza meg a másik bő másfél decit (direkt pici söröket veszünk, egy feles doboz is elfogy kettőnknek, de azért jobb így, több alkalom).


A férfiassághoz semmi köze, persze sok baromságot mondanak az emberek. Mindenkinek joga van NEM inni sejtmérget... De ahhoz is, hogy visszafogottan igya.

2018. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Egész pontosan 3 havonta kell inni legalább egy deci alkoholt, különben hivatalosan nem leszel férfi.

Jaj, hagyjuk már! Én szinte soha nem iszom, mert nem szeretem az ízét. Ha néha mégis, akkor főleg krémlikőröket, mert azok legalább finom édesek, és nem érződik rajtuk annyira az alkohol

2018. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
80%

A kérdésedben szereplő sztereotípia az alkoholisták szüleménye,amivel a saját lelkiismeretüket nyugtatják. Iszok,tehát férfi vagyok.....

Ugyanolyan indok,mint a :,,Valamiben meg kell halni", vagy a ,,Nem az én szervezetem lesz az,ami rákos lesz" kifejezés.

Mind önnyugtatás :)

2018. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Iszok. Kb hetente 2 dl bor. Vagy nagyritkán sör.

De volt olyan időszakom, hogy napi szinten ittam.

Ja, amúgy nő vagyok, és ez a szöveg fa$zság. Ugyanannyi jogom van inni, mint egy férfinak, nem vagyok alkoholista, és azt egy férfinál sem tolerálom (volt benne részem, köszi, elég volt.)

2018. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!