Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti isztok alkoholt? Miért...

Ti isztok alkoholt? Miért mondják egyesek hogy aki férfi az iszik?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran? Mennyit? (pl. hány doboz sör,feles,stb.)

2018. jún. 16. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem kötekedésből, csak logikából, de melegben sört inni? Pont alkoholt, mikor kiszáradás fenyeget? Vizet is be lehet hűteni. Na mindegy, ezt évek óta nem értem.
2018. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
#11 sokáig én sem értettem, de pár éve nekem is jól esik néha. pedig alapvetően a szénsavas dolgokat se szeretem
2018. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Nyáron jólesik a sör, akár 22 fokos konyhában, akár 35 fokos napsütésben iszom. Vizet is iszom, csapvíz és szóda, sok teát, sok kávét, leves, zöldség, gyümölcs... Semmi gond nincs a hidratálásommal, azt a havi 1-2 dl sört nem is arra iszom, hanem mert nagyon-nagyon jólesik kerti munkából bejőve :D


Iszom télen is, csak ritkábban.


Alkoholt az íze miatt iszom, a vodkától a tokaji aszúig, a sör az egyetlen, amit inkább hangulatból (attól még számít az íz, de a nem annyira kiemelkedően finom is OK, csak keserű ne legyen. meg édes se, kivéve egy banános belga sört, az meglepően jó, nem is gondoltam volna).

2018. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Előfordul, de eszembe nem jutna bárkit győzködni, hogy igyon. Ez az "aki férfi az iszik" szöveg, meg eleg szánalmas.
2018. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én szoktam, viszonylag renszeresen, esténként főként egy doboz sör, miért ne alapon. Ha most emiatt 10 évvel kevesebbet élek, hát ez van, de legalább nem úgy éltem, hogy ezt sem, azt sem, mert nem jó stb. :D Inkább élvezem az életet ha rövidebb, hát rövidebb de legalább nem nélkülöztem.
2018. jún. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Nyáron gyakrabban, mint amúgy, ilyenkor sok az esti, kiülős program. Nő vagyok egyébként. Mondjuk heti 3-4 alkalommal 2dl rozé. 21L
2018. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Azért mondják mert nem azok.


Aki férfi annak nem kell hangoztatni vagy meggyözni másokat arról hogy ö mekkora nagy férfi.

2018. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

naná :-)


Hetente sörözök...péntek-szombat-vasárnap....1-2 üveg sör lecsúszik..lazításképp...több csak ritkán, mert mindennap vezetek.


Hogy erről ki mit gondol nem nagyon érdekel....volt már ilyen az életemben utána 10 évig nem ittam most megint, mert imádom a sört.....:-)


A kérdésed másik felére ez a régi világból jön...akkor tényleg mindenki ivott..munkahelyen, mindenhol...aki nem ivott az nem volt férfi :-)


Sztereotípia! Amikor nem ittam 10 éven át én is megkaptam lakodalmakba pl de nem érdekelt és másnap örültem, hogy nekem nem megy szét a fejem :-)

2018. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!