Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért érzem rosszul magam?

Miért érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
Amióta anyámék átrendezték a szobámat, minden nap szenvedés.. Sokat fáj a fejem, kényelmetlen, nagyon ritkán de előfordul, hogy nagyon ideges leszek, ha belegondolok hogy elcseszték a szobám. Rossz az elrendezése szerintem, de mindenki más szerint a családban nagyon is jó, és nagyon piszkálnak ha át akarom forgatni. Mostanáig hagytam is nekik, de most is fáj a fejem és nem tudom figyelmen kívül hagyni. Már megszoktam ezt a sz#rt, és nehéz lenne átszokni valami jobbra. Lehetséges hogy a berendezés minden oka?

2016. jan. 1. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Megbomlott a Feng Shui egyensúly.
2016. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Igen, valami egyensúlytalanság van. De sokszor elég, ha az ágyról nem látod jól be a teret, az ajtót, ha valami zavaró szín, minta van jelen. Próbálj ezekre koncentrálni és ne hagyd magad. Ami nem tetszik, azt alakítsd át, kellemetlen környezetben nagyon rossz élni. Esetleg egy földsugárzás vizsgálatot is megérne a dolog.
2016. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!