Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy a francba szerezzek...

Hogy a francba szerezzek kettest szóbeli érettségi n?

Figyelt kérdés
Hiába tanultam meg a tételek nagy részét, semmit nem tudok. Keverem az egészet... Forrásból+atlaszokból+szöveggyűjteményből össze lehet hozni?
2018. jún. 17. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
simán, szóbelin mindenkiből kihúzzák a lényeget ne aggódj :) én is holnap megyek vizsgázni
2018. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak jövő hét után, de már kikészültem. Egész nap tanulok, és semmitse ér. Sok sikert neked!:)
2018. jún. 17. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak jövő hét után megyek, jövő héten már csak ismételek. Ne aggódj, lesz időd végiggondolni előtte, és ha megakadsz, kérdeznek. De menni fog, ne aggódj. :)
2018. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég nehéz kettest szerezni, valószínű jobbat fogsz, de ha nagyon igyekszel akkor talán lehet kettes is.
2018. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen nyavajgó strébereknél idegesítőbb nincs is. Én semmit nem tanultam törire, aztán úgyis ötös lett. Most akkor aki tanul is az nem értem mit nyavajog
2018. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok stréber, sőt...

Ezért "nyavajgok"...

2018. jún. 17. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtanultad a tételeket, nem igaz, hogy legalabb egy kettes nem jön össze, csak ne görcsöj rá ennyire.
2018. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy mindenkiből kihuzak a kettest engem meghúztak annak idején. Egy nálam sokkal hülyébb aki meg annyit se tudott mint en mert láttam ahogy felel az meg kapott bizonyítványt. Ki erti ezt??
2018. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!