Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen világ lenne ha a...

Milyen világ lenne ha a mostani éned lenne 200 évig a teljhatalmú úr a világon? És teszem azt nem torzulna a személyiséged a rangodtól.

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 19:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10!


tévedsz, kb 40 mrd-ot elbír ha újragondolod és átértelmezed a természettel való kapcsolatunkat


plusz ha kiirtod az önzést

2018. jún. 17. 21:57
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
"vonzóvá tenném az életen át tartó szerelmet..." Ezt mégis hogyan?
2018. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
pl nem manipulálnám a filmekkel a fiatalokat
2018. jún. 17. 22:30
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Én diktátor lennék.


Azonnal visszavezetném az egész bolygón a halálbüntetést a gyilkosok és hasonlók számára.

Sterilizálnám a kisebb bűnösöket, a gyerekbántalmazókat, a szexuális aberráltakat, a pedofilokat, a szellemi fogyatékosokat, a genetikai betegségekkel élőket..

Ettől a két rendelkezéstől kb. 30 év alatt normális szintre esne az emberiség létszáma :) Közben pedig:

Bevezetnék egy normális oktatási rendszert, ahol mindenki a képességeinek megfelelően tanulhat.

Megszüntetném a három műszakot és a gyerekmunkát az egész világon

Bevezetnék egy második, univerzális nyelvet, amit mindenkinek kötelező lenne megtanulni.

A környezetvédelem prioritást kapna nálam is, támogatnám a feltalálókat, akik ezzel kapcsolatban dolgoznak valamin.

Durván ennyi... Persze lennének még ötleteim, ami finomítaná a rendszert, de ezek csak menet közben derülnének ki... :)

2018. jún. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Todboy ***** válasza:

Értem, de a szerelmet, hogy tartanád fenn bennük? Állandóan bedrogozva tartanád őket, hogy a kemikáliák ne "illanjanak el"?

Hogy érnéd el, hogy mindenki dolgozzon? Hogy akadályoznád meg, hogy két homoszexuális ne közösüljön?

A népességet csak nagyon durva agymosással tudnád megnövelni 25 milliárdig. Természetes folyamat, hogy egy idő után a születések száma visszaesik, előbb-utóbb Ázsiában is le fog zajlani az öreg kontinens népességcsökkenése.


A történeted velejárója hatalmas népirtás, és tömegterror.


Remélem sosem kapsz semmilyen hatalmat a kezedbe, nem kell az emberiségnek az aberrált Sztálinnál is fertelmesebb, hatalmasabb diktátor.

Undorító egy világ lenne.

2018. jún. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy fehérek és mongoloidok? Van ilyen rassz, hogy "fehér?" Európaid rassz van, de abba meg az indiaiak is beletartoznak!

Pont tegnap beszéltem egy arabbal Pesten, szőke-kék szemű kombó. Ő fehér?

Az a magyar, akinek negró világítana a szájában(kun származás) ő fehér? Gondolkozz már ember! Hány éves vagy?


Földrajz 7. osztály, figyelni kellett volna órán, nem a tudatlanságodat reklámoztatni interneten!

2018. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bocs. *europid nagyrassz
2018. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Éppen ezért írtam hogy fehér.

Mert az europid rasszba nem kívánatos emberek is beletartoznak.

Azért írtam fehéret mert az arabokat a cigányokat se kímélné a rendszer, de persze nézz hülyének csak azért mert te nem tudsz különbséget tenni és te egy kalap alá veszed az összes europid nagy rasszba tartozó embert.

2018. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én nem nézlek hülyének, de hogyan állapítanád meg hogy ki a fehér? Színmintákkal? Vagy minden embert genetikai vizsgálatnak vetnél alá? Hány százaléktól tekintenéd teljesen fehérnek? Aki fehér, de hordoz olyan géneket amiket továbbörökítve nem fehér utódokat hoz létre szintén sterilizálnád?

Az én irányításom alatt legalább lenne 3 szép napunk mielőtt kipusztulunk.

2018. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

-még hogy én irtanám az embereket :)


-mondom FELENGEDNÉM a népességet, ebben van valami kötelezés? tartsak ingyen hangos olvasás korrepet?


-mindenesetre gusztustalan amiket egyesek tennének: rasszizmus, népirtás, stb

2018. jún. 18. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!