Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon a volt barátnőm miért...

Vajon a volt barátnőm miért ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és barátságban álltunk egymással. Mint utólag kiderült mindig kibeszélt, lejáratott engem a hátam mögött. Amikor elmentem hozzá látogatóba, is küldött haza felé, pedig egy félévben egyszer ha elmentem náluk. Csak akkor voltam neki jó ha szívességet tettem neki. Facebookon viszont egy csomóan tetszikelik, írnak a képei alá.
2018. jún. 18. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Jegyezd már meg, hogy nincs olyan, hogy "elmentem náluk". Helyesen: elmentem hozzájuk. Amíg úgy beszélsz, mint a cigók a Mónika showban, hogy akarsz népszerű lenni?
2018. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
24%
Első mi van ha így fogalmazott? Okoskodni azt tudsz, de nem a kérdésre válaszolsz. Lehet ott ahol él, ott így mondják.
2018. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő olyan típus, aki nagyon sok emberrel cseverészik, de csak felszínesen? Nem kötődik senkihez?
2018. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!