Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mozgássérült mosdó?

Mozgássérült mosdó?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok mozgássérült, használhatom? Megbüntethetnek?
2018. jún. 19. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
nem használhatod
2018. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg nem tilos, de szerintem nem illik használni, kivéve, ha valami különleges ok van rá (pl rosszullét, és minden másik foglalt).
2018. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Én a gyerekkel oda megyek, ha muszáj. Elférünk valamint, hogy már van 2. Gyerek a babakocsival is be tudunk menni.
2018. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem büntetnek meg, de azért ne csinálj rendszert belőle, ha mindenki a mozgássérült budira járna akkor meg szerencsétlen mozgássérült nem tud bemenne mikor ő tényleg rászorul.
2018. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Használhatod.
2018. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Anyósom is azt haszmálja, ha egyedül vásárol mert oda betudja a kocsit vinni. Nem szólt még senki rá. Meg amúgy is tisztább mint a többi, mert azt ritkábban használják.
2018. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Akkor a hapsik a nőit-, a nők ahapsit is használhatják.
2018. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szóval senki nem tudja pontosan, jár-e érte büntetés.

Nos, nem vagyok rá büszke, de sokszor használjuk azt a kisfiammal. Gondok voltak mindig a vécézéssel, sokszor bement, (pisi és kaki is) sajnos még ma is előfordul, pedig már nagy, és a mozgássérült mosdóban könnyen hozzáférek, rendbe tudom tenni a gyereket. Át tudom öltöztetni, ki tudom öblíteni, amit kell, és megszárítani.

Mellékesen nem szívesen engedem be egyedül a férfi vécébe, én oda nem mehetek be. Sok aberrált, beteg ember van.

A nőibe meg egy fülkébe nem férünk be ketten.

2018. jún. 19. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:

A mozgássérültmosdó nem azt jelenti, hogy csak a mozgássérültek használhatják, hanem ez van úgy kialakítva, hogy ők is tudják használni.

Persze nem illik fél órára beköltözni.

2018. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Mozgássérültként írok.

Szerintem kisgyerekkel nem gáz, nálunk az egyik üzletben együtt van a mozgássérült és a kisgyermekes mosdó. Egyértelműen nagyobb helyre van szükségetek.

Engem két dolog zavar nagyon: amikor nőgyógyászati fertőzést szedek össze, pedig lefertőtlenítem az ülőkét - csak nincs időm 5 percet várni, ami a teljes hatóidő-. Komolyan, fertőzéssel ne üljenek már le oda. Egy egészséges még fölé tud hajolni, én nem.

A másik az, hogy ha foglalt/ direkt előttem bemennek oda.

Ja, meg ha ürülékesen van hagyva, bár azt nem látom ki volt. Nálunk az egyetemen a mi szintünkön/karunkon én vagyok egyedül sérült, úgyhogy nem valószínű, hogy a többi rokkant az.

2018. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!