Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már valaha a...

Találkoztatok már valaha a saját hasonmásotokkal?

Figyelt kérdés
Velem gyakran előfordult, hogy egy ismerősömnek a kiköpött mását látom, de a sajátommal még sohasem találkoztam.Azt is mondják hogy minden embernek 7 hasonmása van...nem tudom hogy ez igaz lehet-e.

2018. jún. 19. 15:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
25%

Ha lehet, ezt privatban írnám le..😊

(Akit még érdekel ez a válasz írjon...)

2018. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajátommal nem. Olyannal már igen, aki egy volt szerelmemre hasonlított (arc, szem, mosoly, nevetése, hangja, stílusa... gyakorlatilag a hajszínén kívül minden egyezett), de sajnos csak 15 éves volt, én meg 26 :)
2018. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12-es várj egy kb. 5 évet aztán startolj rá :D
2018. jún. 22. 20:04
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy azért mert az ismerőseid esetén könnyen ráfogod, hogy "hasonlít", de magadról nem szívesen ismered el.


Pl. volt már úgy, hogy valaki mondta nekem, hogy hasonlítok erre- arra, de nem értettem egyet. Úgy vélem, hogy nem nagyon hasonlítok senkire.


Ha az ismerőseimnek mondok ilyent, hogy nagyon hasonlítanak XY-ra, akkor ők sem értenek egyet ezzel.

2018. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
7 milliárd ember közül szerintem sokkal több hasonmása van egy átlagos embernek mint 7.
2018. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Az edzőtársam mondta anno, hogy látta a teremben egy hasonmásomat.
2018. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Metionin ***** válasza:
87%

Nekem ismerősök mondták, egyik azt hogy tök úgy nézek ki arcra mint a Zooey Deschanel nevű modell (elnézést ha rosszul írtam, csak 1x gugliztam rá anno) a másik meg közölte hogy hasonlítok Katy Perryre. A vicc az hogy ez a 2 nő tényleg hasonlít egymásra de rám szerintem nem, nekem csontosabb, androgün arcom van, max a kék szemem miatt lehet hasonlóság.


Illetve aki tényleg a hasonmásom, az a féltesóm. 20 évesen tudtam meg hogy létezik és tök ugyanígy néz ki mint én csak ő fiú. Ugyanazt a stílust képviseljük, ugyanolyan a hajunk, az arcunk, a szemünk, de vicces még a lábfejünk is :D bárhová megyünk együtt, mindenki azonnal jön hogy úúúú ikrek vagytok? 1 év van köztünk. Simán lehetne az ikertesóm. Apám génjei ütöttek ki rajtunk ennyire durván.

2018. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%
igen, több esetben is láttam magamhoz hasonló figurát - legalábbis azt hiszem
2018. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. júl. 31. 11:41
 20/30 anonim ***** válasza:
92%

Én még nem, mondjuk láttam egyszer a buszon egy csajt, akinek hasonló fejformája volt, mint nekem, de max. testvéreknek néztem volna magunkat, nem ikreknek/hasonmásoknak.

Amúgy ha valakit érdekel, múltkor találtam ezt az oldalt:

[link]

Elvileg csak fel kell tölteni magunkról egy képet, amin jól látszik szemből az arcunk és megkeresik azokat, akikkel a legnagyobb a hasonlóság köztünk. Gondoltam már rá, hogy kipróbálom, de félek feltölteni a képem :D

20l

2019. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!