Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már valaha a...

Találkoztatok már valaha a saját hasonmásotokkal?

Figyelt kérdés
Velem gyakran előfordult, hogy egy ismerősömnek a kiköpött mását látom, de a sajátommal még sohasem találkoztam.Azt is mondják hogy minden embernek 7 hasonmása van...nem tudom hogy ez igaz lehet-e.

2018. jún. 19. 15:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban volt egy osztálytársam, akivel mindig összekevertek minket. Kérdezték is páran, hogy mi kétpetéjű ikrek vagyunk-e. Pár hete találtam pár akkori képet, és már elismerem, tényleg nagyon hasonlítottunk egymásra. :D Ma már nem.
2019. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%
Van egy ikertestvérem.
2020. máj. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állandóan azt mondja minden újonnan megismert ember h ismerős vagyok neki Oo jártam-e itt vagy ott..nem.
2020. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%
Igen. A tükörben.
2020. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy képet küldtek nekem, hogy nem is tudták, hogy ott voltam egy koncerten. Annyira hasonlított rám, de még az öltözködési stílusa is, hogy még én is elbizonytalanodtam, hogy nem-e voltam ott.:D
2021. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Írna nekem valaki?:) Mi lenne,ha kiderítenénk,hogy véletlen nem-e én vagyok ez valakinek,és nem szkeptikusan állnánk a dologhoz?
2021. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Magamhoz hasonlót még nem nagyon láttam, de elég egyedi / karakteres arcom van...

Viszont vannak típusok akiket sikerült már beazonosítani, kb egy skálán tudnám elhelyezni őket (Olivia Wilde-hoz hasonlóak), de konkrét személyek is vannak, akiknek láttam elég jó hasonmását.

2021. márc. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Személyesen nem.


De nagyon sok alteregom van.


Pár munkahelyen is mondták mikor mentem be újként, hogy a volt kolléganő is így nézett ki csak más volt a hajszíne.


Aztán badooztam épp meló után otthon voltam nem mentem sehova


De rámírt egy srác, hogy megismerem-e ...micsoda véletlen.. :D


Mondom nem igazán.


De hát én tegnap ott voltam a pubba a kutyámmal de nem mert hozzám oda jönni és mennyire bánta.


Mondom oké csak épp a pelyhesbálba voltam meg nincs is kutyám 🤣🤣🤣🤬🤬🤣🤣🤣🤣🤣🤬🤣🤣🤣

2021. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha belőlem lenne még egy már kettéhasadt volna a Föld.

Egyébként nem, nem láttam még olyat, mint én, de egy csaj egy kocsmában pár éve teljesen állította, hogy van ismerőse, aki teljesen úgy néz ki, mint én és stílusra is ilyen, csak alacsonyabb. Végül azonban mégsem mutatott be minket egymásnak. Na mindegy, pedig kíváncsi lettem volna.

2022. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Igen, találkoztam. Egyszer Facebookon egy képen láttam meg a csajt, aki centiről centire kiköpött másom volt. Le voltam döbbenve, és rá is akartam írni, de a véletlenül megnyomtam a frissítés gombot, a hírfolyamomról pedig örökre elveszett a képe. És meg sem találtam.

Egyszer pedig személyesen találkoztam “magammal”

Épp egy zebránál álltam, mikor a másik oldalon felbukkant egy csaj, aki úgy szint kiköpött másom volt. Még a személyisége is hasonló lehetett mint az enyém, mert direkt nem mustrált engem, ahogy én sem őt. Csak néha lopva egymásra pillantottunk. Aztán szótlanul elsétáltunk egymás mellett. Fura érzés volt.

2022. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!