Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A számíthatok-e valaha saját...

A számíthatok-e valaha saját babára kérdésre az akasztott embert húztam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Akinél voltam, azt válaszolta, hogy valószínű, hogy soha nem lesz már gyerekem. (hetvenvalahány lapos tarot) Alaposan megijedtem, így sem áll jól a szénám. Átolvastam az ehhez tartozó jelentéseket: kutyaszorító, fennakadás, játékosan, mozdulatlanul csüngve várakozó ember. Kényszernek engedés, csapda. Szerintem ennek lehet akár olyan jelentése is, hogy nem tudni, vagy nem akarja, nem tartja jónak megmondani a kártya, vagy tőlem függ. Sosem jósoltak így, hogy egyetlen kártya húzásából kell minden kérdésre a választ kitalálnom, nekem ez olyan bizonytalannak tűnt. Hozzáértők, mit szóltok, mit jelenthet ez így?

2017. máj. 3. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam, miért lett törölve?
2017. máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfulladt szegény? Hány éves vagy? Nő vagy? Miért nem áll jól a szénád?
2017. máj. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az akasztott ember a saját tehetetlenségedet jelenti. Pl. nem mersz kilépni egy bántalmazó kapcsolatból,nem mered otthagyni a munkahelyedet,amit utálsz. És neked sokkal többet kell küzdened az olyan alap dolgokért is,ami másnak csak úgy jön.,.Stb... Más csak úgy teherbe esik ha akarja,ha nem... te meg vért izzadsz egy gyerekért. Ez a kártya csak azt jelenti,hogy küzdened kell még,nem azt,hogy véges van! Nekem a névmisztika szerint maga a nevem jelent akasztott embert.
2017. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2: Túl a 30on. Természetesen nő, mert a pasik olyan szinten carnak a párkapcsolatokra, családra és gyerekre, hogy sosem görcsölnének a fenti hülyeségeken. Továbbá 3 fontosabb kapcsolatomból mindegyik komoly pszichiátriai beteg volt, ami a legutóbbi esetben már csak akkor derült ki, mikor el******** rá pár drága évemet. A maradék egyszerűen nem akart családot, gyereket, de ma már sokan párkapcsolatot sem akarnak. Sőt, külföldön élek... és itt kint olyan érzésem van, hogy még a szexre sincs szükségük.
2017. máj. 6. 23:52
 5/6 anonim válasza:
65%
Én úgy gondolom, hogy egy ilyen konkrét kérdést feltenni és azzal egy laposan válaszolni h.ség. Én is szoktam tarotot vetni, de az nagyon lényeges, hogy nem a jövőt mutatja meg, mert ugye az változékony. Lehet, hogy a jelenlegi helyzetedben, ahogy állsz a dolgokhoz nem és változtatnod kellene. Más emberek felé nyitnod, változtatni a gondolkodáson. Én azért szorítok, hogy megtaláld a boldogságodat! :)
2017. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező! tudtommal ilyen kérdést nem teszünk fel a kártyának! Az 5 kérdés között ez is fent van, amit soha nem szabad megkérdezni!

A Tarot sosem a jövőt mutatja meg, csak a jelenlegi helyzetet vagy a választási lehetőségeket. Lehet, hogy az akasztott ember az akkori jelenlegi lelkiállapotodat mutatta, hogy teljes mértékben kétségbe voltál esve, de remélem rendeződtek a dolgaid! :)

2018. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!