Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel ezek...

Mit kezdjek az életemmel ezek után? 26/ffi

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy mindig küzdöttem egész életemben és mégse kaptam semmi jutalmat.

Egész életembem azzal küzdöttem hogy elfogadjam magam fiúként mert a környezetem nem tolerálta viselkedésemet gyenge fizikumomat, érdeklődési körömet, azonkívül voltak transznemű gondolataim. A lányokkal akartam barátkozni de ők undorodtak tőlem. Mikor továbbtanultam és koliba voltam 2 évig be se jártam órákra (de szerencsére nem rúgtak ki csak kétszer jártam az elsőt és másodjára is megbuktam) hanem azzal foglalkoztam hogyan lehetnék férfiasabb. Meditációkra, jógára, hipnózisokra jártam. Sikerült megismerni az emberi lelket, pszichét. Így sokat megtudtam mindkét nemről. SZerencsére a viselkedésem mozgásom beszédhangom megférfiasodott, de emiatt pszichésen lebetegedtem skizofréniát diagnosztizáltak nálam. Azonkívül 5 éves koromban elveszítettem az édesanyámat anya nélkül nőttem fel. Apámmal nem voltam olyan jó viszonyban mert nem voltam fiús.Semmi feminim dolgot nem toleráltak nálam. Most férfias vagyok de mégis depressziós. Azonkívül meleg vagyok. Hogyan jöhetne vissza a jó kedvem. Nincsenek érzéseim, már reménykedni se tudok semmiben. NA jó ahhoz képest rohamosan változott a melegek elfogadása, meg már ott tartunk hogy divat a transzneműség, csak én olyat szeretnék hogy elégedett legyek magammal, meghogy mások is megdicsérjenek. Nem tudják értékelni mások hogy megférfiasodtam pedig már bekattantam ezzel a férfiasság dologgal. Párkapcsolatom sose volt mert az ország olyan részében vagyok ahol terjed a pletyka, homofóbok az emberek. Egyetemre szeretnék menni csak a pontszámom nagyon kevés a rossz érettségim miatt. Eleinte középiskolában jó tanuló voltam csak lerontottam mert apám érzelmileg zsarolt, fenyegetett stb. Okj-s végzettségem meg csak egy részszakképesítésből van az is 2-es (pénzügyi ügyintéző)



2018. jún. 24. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is fogadd el magad. Ne másnak akarj megfelelni, akkor leszel boldog, ha önmagad lehetsz.

Októberben vagy jövő februárban tedd újra az érettségit, addig tanulj és gyűjts pénzt. Utána mehetsz másik városba egyetemre.

Esetleg tanulj nyelvet, menj ki külföldre.

A lényeg, hogy változtass a helyzeteden.

2018. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Végezz el még valamit,akár OKJ ét is,valami amivel munkába állhatsz,és szivesen fogod csinálni...ha dolgozol,kevesebb idöd marad agyalni,söt a munka gyogyit.Olyan városban keress állást ahol egy meleg pár fel sem tünik,tehát teljesen természetes.Keress párt magadnak,légy szerelmes,legyen egy társad.
2018. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legnagyobb segítség az lenne, ha találnál egy közösséget/baráti társaságot, ami elfogad úgy, ahogy vagy. Nincs semmi baj azzal, ha feminin férfi vagy, nem "születtél rossz testbe", de sokszor sajnos ezt hiába mondja magának az ember, hatásosabb, ha mások szájából hallja.

A többi problémádra meg - nem vagy elkésve semmivel, akár újra is csinálhatod az érettségidet, és felköltözhetsz pl a fővárosba, ahol valamennyivel elfogadóbbak az emberek.

2018. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!