Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok pogózhatnak?

A lányok pogózhatnak?

Figyelt kérdés
Mert Amikor látok pogózó emberek csak fiúk és amikor probáltam en is akkor nem lökdöstek vissze

2018. jún. 24. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Indíts lány pogót vagy valami...

Nem mindig olyan mókás mint kívülről látni.

Hány éves vagy?

2018. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze. Pont azért nem löktek vissza mert lány vagy... Gondolom téged zavar hogy nem pogózhatsz, ők meg úgy vannak vele hogy nem szeretnék ha bajod esne.
2018. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Errefele szoktak,koedukáltan,néhány erősebb is sok fiúnál :D
2018. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokon a koncerteken, ahová néha eljutok, lányok is pogóznak. Ha a szélére állok, ott nem löknek meg. De ha bemegyek a közepébe, ott nem nézik, hogy nő vagy férfi. De ha valaki elesik, kb öten nyúlnak, hogy felsegítsék. Húsz éve is ezt tapasztaltam, csak akkor egy másik városban.
2018. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem is nyomta ezerrel. Én "rocker pitsa " kategória voltam inkább😂 Olyan kék -zöld foltjai voltak,hogy ihaj! De inkább örülj, hogy vigyáznak Rád,férfias gesztus,hogy nem nyomorgatnak meg.
2018. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
mi az a pogó ?
2018. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%

Ha bírják, miért ne :D társaságfüggő, nekem is volt hogy nem pogóztak vissza de olyan is volt hogy álltam szélen, odajön egy arc hogy cső szeretnél pogózni? mondom ja miért ne, errea a fazon megfogott és lendülettel berapített a közepébe :D 45 kilós csak vagyok :D

Viszont ami tény, hogy valóban nem engedik az embert elesni. Voltam olyan kis metálkoncerten ahol az egyik srácnak kiesett az egyik szemüveglencséje és az egész pogó azonnal megállt hogy össze ne tapossák a lencsét :D meg is lett, a srác visszatette és pogózott tovább.

2018. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!