Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megszakítsam-e a kapcsolatot...

Megszakítsam-e a kapcsolatot egy olyannal, aki a terhemre van és gyomorideget okoz?

Figyelt kérdés

Egy uralkodni vágyó,dolgozni képtelen valaki állandóan rajtam vezeti le a feszültségét. Mindenbe beleköt,nem hagyja,hogy szabadon döntsek. A jelenléte rendkívül zavar.

Ezek alapján megszüntessem vele a kapcsolatot? Mert szerintem nem jó valakinek az árnyékában élni.



2018. jún. 28. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szüntesd meg, ha úgy érzed kész vagy rá.

Van olyan ember, aki meg tudja tenni ezt, van olyan, aki nem képes erre, bármennyire is használják ki.

2018. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. De ez miért kérdés számodra?
2018. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, jobb lesz. Én nemrég építettem le egy energiavámpír "barátom", aki csak arra használt, hogy a saját önbizalmát polírozza velem és közben engem a földbe dongoljon.
2018. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Az én válaszom egy kérdés lenne. Ki neked ez a valaki, és ha hosszú ideje teszi ezt veled miért hagyod?
2018. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy ő ki neked? Mert nekem pl. egy "barátnőm" volt ilyen, és megkönnyebbülés volt ,mikor megszabadultam tőle.
2018. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az apám az. Nagyon szenvedek miatta. Egész nap otthon döglik,nemhogy dolgozni még boltba se megy el.
2018. jún. 28. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Igen, így nehezebb, de én akkor szabadultam meg pl tőle, mikor végre elköltözött tőlünk. Ha meg van a távolság sokkal könnyebb lesz elengedni az egészet, én azóta sem beszélek vele, egészen hasonló volt ő is, csak rosszabb. Viszont millió mázsás teher volt leakasztani magamról, azóta se bánom, pedig csak én nem tartom vele a kapcsolatot, az egész család igen.
2018. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,szakitsd meg a kapcsolatot. Undorito.


Azenyem is hasonlo volt,de szerencsere meghalt. Anyam is hasonlo.

2018. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!