Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítsam vele a "barátságot"?

Megszakítsam vele a "barátságot"?

Figyelt kérdés

9 éve ismerem, sajnos már több mint egy éve szeretem is őt, de ez egyoldalú. Már nem bírom se vele (nem tudom elviselni, hogy nem enged közel magához), se nélküle (hiányzik, ha nincs velem). Pár napja összevesztünk, egy apró kis butaságból kifolyólag. De igazából csak a feszültséget kellett levezetnem, mert frusztrált vagyok a szituáció végett. Másnap reggel kibékültünk, percekig öleltük egymást, és megbeszéltük, hogy mindkettőnknek sokat jelent a másik.


Hétvégén ismét találkozunk, együtt töltünk egy görbe napot. De már most azon agyalok, hogy mennyire rossz lesz, ha elválunk, ha nem lesz mellettem, és mindnek előtt mennyire rossz lesz, hogy neki ez "csak" egy baráti találkozó lesz. Boldognak kellene lennem, mégis elkeseredett vagyok.


Van így folytatni ezt?



2017. nov. 1. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, "Van értelme így folytatni ezt?" lett volna a zárókérdés.
2017. nov. 1. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt leírtad hogy HOGYAN viszonyulsz a szituációhoz, de azt nemigazán hogy MILYEN a szituáció.

Próbálj határozottan, önállóan kiállni magadért és főleg akkor, ha erre a tapasztalataidból már kitelik, aztán vedd rá hogy bizonyos cselekedetekben méginkább kövessen.

Én nyugodtan tudom azt mondani, hogy ezt nincs értelme így folytatni. Valamin változtass!

2017. nov. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindketten akarjuk ezt a "kapcsolatot", de ő csak barátságként, én pedig ennél jóval többet szeretnék. Szeretek vele lenni, de így, hogy nem fordul komolyabbra a dolog, szinte mindig csak búslakodok. Nem akarom, hogy ő rosszul érezze magát, de ebben a szituációban én sem tudok kiteljesedni.
2017. nov. 2. 08:02
 4/5 anonim válasza:
Mindenképp ülj le, és beszéld meg vele, mert tönkreteszed magad és a barátságotokat is. Mond el neki az érzéseidet, aztán ennek megfelelően tudtok beszélni a továbbiakról.
2017. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szabadulj meg a határozatlanságtól!

Próbáld valamennyi szemtelenséggel megtörni a magánszféráját/szemészes terét fokozatosan megtörni és a tiéteket egybekötni, ami elejinte mindenképp a te irányításod alatt kéne hogy legyen.

2017. nov. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!