Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Nincs jó életem, nincsenek barátaim, ismerősök, nincs párkapcsolatom. Van egy munkám és ennyi. Munka után és hétvégén a négy fal között ülök. Jobb esetben játszok a gépen vagy sorozatot nézek, amit eléggé unok.


Nem tudom mit csinálhatnék. Az életuntságban benne van a szorongás, az emberektől való távolságtartás.

Egy éve el akarok menni egy sima konditerembe, de egyszer nem tudtam magam rávenni.


Fogalmam sincs, hogy így milyen élet vár rám, valószínűleg nem túl jó.


2018. júl. 1. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd a jó oldalát. más meg azon stresszel, hogy van egy tök jó élete, ami bármikor rosszra fordulhat. na neked ezen már nem kell aggódni.
2018. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az "Igenember" c. filmet. (:

A főszereplő eleinte pontosan ilyen problémákkal küzd, de a végére elég szépen megoldja.

2018. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg barátkozni interneten (akár itt is), ha számodra így könnyebben menne a kapcsolat kialakítás. Én is ismertem már meg 1-2 nagyon jófej embert ezen az oldalon és valamelyikükkel már több, mint 2 éve beszélgetek. 17/L
2018. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!