Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondhatnám el neki...

Hogy mondhatnám el neki anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

Testvérem külön él a saját családjával, kb. 1-2 havonta találkozunk, viszont telefonon és facebookon tartjuk a kapcsolatot. A probléma az, hogy ő nagyon szeret telefonon beszélni, én meg nem. Ez úgy szokott kinézni, hogy amikor felhív akkor 1 óránál rövidebb sosem volt még egy telefonbeszélgetés sem, ez meg nagyon zavar engem. Pár hónap alatt már többször is kiakadtam a hosszú telefonbeszélgetések miatt, mert legtöbbször amúgy is csak ő beszél végig, én meg hallgatok, kb. megszólalni sincs időm és sokszor teljesen jelentéktelen dolgokról beszél órákon keresztül.


Nem akarom megbántani, de ezzel nagyon kikészít engem, sokkal jobban örülnék, hogyha egy ~10-20 perces tartalmas beszélgetéssel letudnánk az egészet.


2018. júl. 2. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nehéz azt csinálni, hogy mondjuk 20 perc beszélgetés után a szavába vágsz, hogy

"- ne haragudj, de most le kell tennem dolgom van. Majd beszélünk még. Puszi" Majd szépen leteszed a telefont..

Mi olyan nehéz ebben? Ha megsértődik hát sértődjön.

2018. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!