Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondhatnám meg a...

Hogyan mondhatnám meg a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőm eléggé beképzelt lett és nem tudom,hogy hogyan mondjam meg neki,mert volt már,hogy elmondtam a véleményem és eléggé megsértődött. Már 4 éve vagyunk barátok.

ez az egész úgy kezdődött hogy még anno találtam ilyen rappereket és én megmutattam nekik és a mai napig imádjuk őket és volt a közelünkben egy koncert és elmentünk csak a barátnőm végül nem jött el es akkor a szüleimmel úgy gondoltuk hogy akkor vásárolunk és akkor vettem egy barátság nyakláncot és soha nem vette fel csak én és nekem nagyon rosszul esett ezért csak elraktam és ezek után megismerkedett egy fiúval aki már rég odajárt de nem igazán beszéltek és én azzal a fiúval jóban vagyunk és beszéltük hogy nagyon megváltozott mert olyanokat csinál amit soha nem csinált:vissza szól a tanároknak,beszólogat nekem és másoknak és mintha nem is ő lenne(tudom hogy tini kor meg hogy változunk de ez túl megy minden határon).másképp beszél,másképp öltözik.beszélni olyanokat h:báttya. és persze én mindig hallgassam meg,meg csináljam azt amit ő akar és ha azt mondom hogy nem akkor neki áll feljebb én szeretem de nagyon megváltozott. és jött ugye a kirándulás... az előtti nap ilyen tobozokat szedtünk senki nem tudja miért... a bff-em olyan kényes volt hogy azt mondta:szedjétek ti mert nekem koszos lesz a cipőm és ezt megbeszéltük és azóta is ilyen kényes,beképzelt vagy bármi ami ilyesmi....nrm tudom hogy hogy mondjam el neki anélkül hogy megsértődne. tudnátok segíteni hogy legalább valami jeleket küldjek neki hogy ezt nem kéne vagy hasonló? előre is köszi

ui:bocsi a vesszőhibákért...


14/L


2017. júl. 28. 02:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocs de nem olvasom végig. Csak mondod, mondod, mondod, sehol egy vessző, az egész egybefolyt...
2017. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!