Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angol után nehéz a spanyol?...

Angol után nehéz a spanyol? Vagy olyan nehéz mint a német?

Figyelt kérdés

Tudom egyénenként eltér. Valakinek az angol megmég a kínai is profi de a spanyol nem megy, valakinek nagyon könnyű, mások vagyun.


A nagyátlagra vagyok kíváncsi



2018. júl. 2. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Az elejèn nehèz a ragozàs miatt. De ha azt megèrted, utàna nem.
2018. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A németnél a spanyol sokkal könyebb, főleg hogy sok szó hasonló mint az angolban. Csak a ragozás meg az igeidők miatt lehet kicsit nehezebb egyeseknek.
2018. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Könnyebb, mint a spanyol, bár én olaszt tanultam az angol után. Viszont nagyon hasonlít a spanyolra, szóval nem lehet vészes. Ha megtanulod jól a ragozást és az alap nyelvtant, akkor jól fog menni.
2018. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D Megnyugodtam
2018. júl. 2. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En eros kozepfoku angollal kezdtem spanyolul tanulni, nekem konnyunek tunt, sokmindent epitettem az angolra. Igaz a ragozas eloszor szokatlan volt de csak gyakorlas kerdese :)
2018. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont az a legnagyobb baj amit az előző válaszoló mondott... Nem szabad a spanyolt az angolra építeni mert nagyon különböző nyelvek. Én tudok spanyolul a nyitja az hogy sok "nativo"-val beszélj (anyanyelvű) és Magyarországon ne nagyon fordulj külön tanarhoz belőle mert 99%-uk a könyv anyagát jól bemagolta de a beszélt nyelvet, a nyelvtant nem tudják. Szerintem nem nehezebb mint a német, kb egy szinten vannak (nekem a német sem nehéz), de az angolnál nehezebb.
2018. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Gimiben fogom tanulni 2. Idegennyelvként
2018. júl. 11. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:

"Pont az a legnagyobb baj amit az előző válaszoló mondott... Nem szabad a spanyolt az angolra építeni mert nagyon különböző nyelvek."


En vagyok az a bizonyos "elozo" valaszolo. Kezdjuk ott hogy egy szoval sem.mondtam hogy hasonlo nyelvek. Masodszor, en sokmindenre asszocialtam az angolbol nyelvtani reszeknel. Nekem igenis nagyon hasznos volt hogy tudtam mar egy idegen nyelvet elotte.

Annyit hozzatennek, hogy magyar nyelvtanartol tanultam aki nem bemagolta a konyvet es kesz... abszolut nem! Folyekonyan beszelek spanyolul, kozel 10 eve elek Spanyolorszagban.

2018. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!