Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha valaki kis...

Titeket zavar, ha valaki kis időközönként vált profilképet?

Figyelt kérdés

(Facebookon.)

Mondjuk 1-2 havonta.


2018. júl. 3. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, viszont az 1-2 napos váltogatókat általában már nem követem, mert irritáló. Az 1-2 hónap még oké szerintem.
2018. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Engem az zavar mikor idióta kutyafejes meg mackós filtereket tesznek magukra úgymond "komoly" emberek.
2018. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Én is kb. akkor váltok, de egyik ismerősöm minden 3. napon. Na, az irritáló :D
2018. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Valóban nem facebookra való, de ez csak saját vélemény.
2018. júl. 3. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem, előfordulnak nálam is volt már, hogy gyorsan váltottam profilképet, mert lett egy új, még aktuálisabb, és jól sikerült fotóm (pl. utazás alkalmával, vagy rendezvényen, amin részt vettem).
2018. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Már egy ideje nem vagyok fent.

Két barátnőm csinálta ezt (már nem azok), mindkettőnek önértékelési problémái voltak, és folyamatosan azt az erőltetett mosolyt vágták, kiretusálták stb. Egyikük nagyon túlsúlyos volt (jóval 100 kg felett) csak a fejéről tett fel képeket, mintha vékonyabb lenne. Aztán mint egy királynő válaszolgatott a bókokra a kép alatt.

Ha nem kaptak lájkot tőlem, szóltak, hogy láttad az új képemet? De ők hetente-pár naponta váltogatták.

2018. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 Nekem is volt pár ilyen ismerősöm. Volt. :)

Mondjuk egész alakos képet én se szoktam kitenni, maximum a mellkas-kulcscsont látszódik, meg persze a fejem. :D Nem vagyok kövér, de valahogy nem szeretem... jobb ha csak az arcom.

2018. júl. 3. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Észre sem veszem :D

Régebben a pár naponta váltogatók zavartak. Ahogy már más is írta, önértékelési problémásak, és nekem is írogattak, hogy lájkoljam az új képüket :D Nem tinik! Felnőtt, 30-50 közötti emberek. Szerintem ez nem normális.

Ilyenekért nem használom már a Facebookot, csak a messengert.

2018. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Évek óta ugyan az a profilképem. Akinek nem tetszik ne nézze :D váltogassa a fszom. Van jobb dolgom is. Aki ismer az tudja, hogy nézek ki, aki meg nem annak ott az az egy csodás profilkép meg mellette a képek amiken be vagyok jelölve. Engem is idegesítenek ezek a naponta profilképet váltók.
2018. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 he84 ***** válasza:
49%
Engem nem zavar. Az 1-2 havonta, vagy ritkábban teljesen oké. Én még régen az MSN Messenger-es időszakomban az MSN Messenger-en hol 2 hetente, hol meg havonta váltottam profilképet, avagy avatart, mert többfélét is csináltam ilyen-olyan képekből. De már elég régen leszoktam róla és Skype-n már nem váltok ilyen gyakran, legfeljebb nagyon ritkán. Ez a nagyon ritkán félévente, vagy évente van egyszer, vagy ezeknél is ritkábban.
2018. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!