Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen gyerekes a párom? Vagy legalább legyen normállisabb?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem meg minden,de néha elég nehéz elviselni.Amikor normállis, akkor tök jól elvagyunk,de vanamikor elkezd úgy viselkedni mind egy dedós.

Fogyatékos hangokat ad ki magából, az utcán is akár,nem tud megdicsérni normállisan mert nálla ez a dicséret hogy:pl szép a tuhád helyett:miért nézel úgy ki mint egy szakad vénasszony?

Meg aztúgy bírom,hogy ülünk a buszon erre elkezdi,hogy ott egy szőőőr..

( az arcomon volt egy rövid szál.minthamásnak nem lett volna)

Egész végig,amég utaztunk, nyulkált az arcomhoz..elöször szoltam,hogy fejezd be..

Erre eztmondta: de..de ..ott a szőőőr

Egyés uton ez ment. Már nagyon bosszantott.

Aztán sétállunk az utcán és elkezd nevetni,és ilyeneket mond: miért idegesítesz? (közben röhög mint egy fogyatékos)

Miért vagy ilyen ballonfejü? Vlaaalvlaaavlaa..majd ilyen hangot ad ki.

Az utcán ez nagyon gáz...

Fölleg,hogy a srác megjelenése is..21 éves létére, nem tud rendesen felöltözni.

Szakadt a sliccem? Semmi baj jo az. És olyan értelmes ruhákat hord,amin pl spongebob,és homér,pizzák közt repkednek az égen.. Azért egy 21 éves ne hordjon már ilyet..mint egy 5 éves.

De a legrosszab..

Amikor fingik..és nem az hogy megprobálna normállisan áh nem.. Direkt minél hangosabban,és örül ha jo rossz illatú,és még bele is nyomja a fejem,meg legyezi felém..

Az is jó amikor fürdök,és beül mellém a wc re és ríszletezi,hogy sz.rik..

Na mindegy ..a lényeg ,hogy elég gyerekes..

Mit tegyek vele,hogy a kicsit törödjön jobban a külsejével,és abbahagyja ezeket?


2018. júl. 3. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez nem gyerekes, ez gusztustalan. Mit tegyél? Hagyd ott... kb ennyi. ilyen tudod kinek kéne, ha nő, ha férfi.
2018. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak várnod kell 1-2 hetet, miután felszállt a rózsaszín köd, azonnal szakítani fogsz vele.
2018. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gyerekesség.


Ez undorító, tiszteletlen, kulturálatlan, igénytelen tuskó.


Hagyd el.

2018. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyen egy igazi idióta tahó 5 éves felfogású kivitelben. Én biztos nem erőltetném a továbbiakat, pláne ha bosszantana is, minek maradnék vele.
2018. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Már egy éve együt vagyunk.az a baj,hogy szeretem,ő is engem, de egyszerűen ez nagyon kimészít ezekkel.

Hátha meg tudom változtatni. Beszélni vele vagy valami..

2018. júl. 3. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Beszélgess el vele...
2018. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy olyan időszakom a volt kapcsolatomban, hogy "majd megváltozik mert szeret". Nem. Nem változik meg az ember se értem, se érted, csak és kizárólag magukért változnak az emberek. Ő pedig ha akart volna már megváltozott volna.

Ha pedig szeretne, akkor nem alázna meg folyamatosan. Nem szeret, csak kényelmes neki, hogy van kivel ágyba bújni.


Amúgy ami még eszembe jutott, és most ne öljetek meg ezért, de nem lehet, hogy a párod értelmi fogyatékos, autista vagy ilyesmi?

2018. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak kerekesszékes.
2018. júl. 3. 15:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami fogyatékossága van amúgy.

Azért egy embernek ez elég mélyen a személyiségében van, neked kb. lehetetlen megváltoztatni őt.


Csak azt nem értem, hogy miért nem választottál normális embert magadnak. Egyébként azzal nagy hatással tudnál lenni rá, ha szakítasz vele, és elmondod neki miért. Attól magába nézne.


De ennek a kapcsolatnak már fix hogy annyi, hisz Ő nem igazán fog változni, és már most ennyire zavar téged ez a viselkedése.

2018. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Probáltam normállis embert választani,de nem lehet. Volt már más kapcsolatom de a többi csak kihasznált,éy az egyik meg is vert..aztán sír hogy miért nincs barátnő.. Ezért.


Akivel most vagyok,eleinte tök rendes volt meg most is sokszor az ,de ezeket nem értemamikor igy kezd viselkedni. Ez valami kényszer?

2018. júl. 3. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!