Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen gyerekes a párom? Vagy legalább legyen normállisabb?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem meg minden,de néha elég nehéz elviselni.Amikor normállis, akkor tök jól elvagyunk,de vanamikor elkezd úgy viselkedni mind egy dedós.

Fogyatékos hangokat ad ki magából, az utcán is akár,nem tud megdicsérni normállisan mert nálla ez a dicséret hogy:pl szép a tuhád helyett:miért nézel úgy ki mint egy szakad vénasszony?

Meg aztúgy bírom,hogy ülünk a buszon erre elkezdi,hogy ott egy szőőőr..

( az arcomon volt egy rövid szál.minthamásnak nem lett volna)

Egész végig,amég utaztunk, nyulkált az arcomhoz..elöször szoltam,hogy fejezd be..

Erre eztmondta: de..de ..ott a szőőőr

Egyés uton ez ment. Már nagyon bosszantott.

Aztán sétállunk az utcán és elkezd nevetni,és ilyeneket mond: miért idegesítesz? (közben röhög mint egy fogyatékos)

Miért vagy ilyen ballonfejü? Vlaaalvlaaavlaa..majd ilyen hangot ad ki.

Az utcán ez nagyon gáz...

Fölleg,hogy a srác megjelenése is..21 éves létére, nem tud rendesen felöltözni.

Szakadt a sliccem? Semmi baj jo az. És olyan értelmes ruhákat hord,amin pl spongebob,és homér,pizzák közt repkednek az égen.. Azért egy 21 éves ne hordjon már ilyet..mint egy 5 éves.

De a legrosszab..

Amikor fingik..és nem az hogy megprobálna normállisan áh nem.. Direkt minél hangosabban,és örül ha jo rossz illatú,és még bele is nyomja a fejem,meg legyezi felém..

Az is jó amikor fürdök,és beül mellém a wc re és ríszletezi,hogy sz.rik..

Na mindegy ..a lényeg ,hogy elég gyerekes..

Mit tegyek vele,hogy a kicsit törödjön jobban a külsejével,és abbahagyja ezeket?


2018. júl. 3. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de nem csak kerekes székes hanem debil is aki így viselkedik pláne nyilvánosan. Meg te is az vagy, ha elviseled. Sajnálatbol ne legyél vele, csak annyit írsz, hogy szereted, de közben csak rosszat tudsz róla írni. Ez nem szeretet csak szánalom ami hosszu távon se neked se neki nem jó. De főleg neked nem.
2018. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy ilyen állattal?


Nincs valamilyen más baja a mozgáskorlátozottság mellett?


Amúgy az sem feltétlen kell. Sajnos többször láttam, hogy a valamilyen betegséggel élőket nem nevelik a szüleik mert sajnálják szegényt. Emiatt borzasztó élhetetlen szokásokat vesznek fel az ilyen emberek. Vagy amúgy enyhe fogyatékossággal rendelkezők teljesen életképtelenek mert nem tanítják meg őket semmire.

2018. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ismerem régebről őt.ezt a tilust átvette valakitől.azt is tudom kitől. Ezért gondolom,hogy megváltozhat.

Csak nem tudom,hogy kéne rávegyem,hogy észre vegye.

2018. júl. 3. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!