Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha, valakit...

Mit csináljak ha, valakit ennyire nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyok egy sráccal több mint egy éve,de már feltű tek bennem kétejek.

Szeretem azzal nincs baj,de nagyon nem.érdekli semmi. Csak a fura bizar dolgokat szereti,meg a jázékokat és ennyi.nem érdekli a külseje,se a megjelenése..

Multkor megyünk egy boltba,kérdezem hogy hol a piercinges,mert veszek egyet ,és kiszuratom.

Erre mondja hogy: valamerre arra lesz vagy nem tudom de amúgy nem is érdekel.mondtam ok.

De az még oké,hogy az ilyen dolgok nem érdeklik,de mindenhez így áll.

Pl karácsony. Szerettem volna ha kicsit üneplünk,hangulat van,erre elkezdi ,hogy eh.hülyeség az egész.az összes ünnep az.

Engem meg kicsit zavar,hogy tényleg..semmi nem érdekli. Csak a számítógép stb.

Valahogy el lehet érni,hogy kicsit jobban érdeklődjön más dolgok iránt? Pl ünnep..vagy kicsut a saját külsejen..vagy akármi.


2018. júl. 4. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Te választottad. Ha neked egy ilyen link alak kell... egészségedre :D
2018. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

"nem érdekli a külseje,se a megjelenése.."


"Szerettem volna ha kicsit üneplünk,hangulat van..."


""Szeretem azzal nincs baj,de nagyon nem.érdekli semmi."" - "De az még oké,hogy az ilyen dolgok nem érdeklik" - "Engem meg kicsit zavar,hogy tényleg..semmi nem érdekli."


Feldobtad azt estémet, kedves Kérdező! :D

2018. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 he84 ***** válasza:
Hát fura egy barátod van, az biztos, már elnézést. Szerintem ő ilyen letojós, túl pesszmista természetű és úgy néz ki, hogy ezt nem is titkolja előtted. Ám kissé valóban túlzásba esik. Ha ilyen gyakran és ennyire negatív mindenféle változás nélkül, akkor sajnos lehet, hogy el kéne hagynod. Az ilyet hosszútávon nehéz tolerálni. Márpedig hidd el, hogy megváltoztatni nem fogod tudni, mert ő is egy önálló, kialakult személyiség már. Tehát vagy elfogadod őt így és vele maradsz, vagy elhagyod.
2018. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Annyi a baj,hogy igazábol akármit szeretnék vele csinálni,ha nincs köze a játékhoz,vagy géphez,akkor nem érekli.de eddig nem volt ilyen.

Most valahogy tényleg semmi nem érdekli.

Szerinte minden hülyeség

2018. júl. 4. 22:18
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy akinek nincs rendes válasza

.minek ír? "feldobtad a napom kérdező"

Azt mivel? Annyira vicces,hogy van egy kis baj a kapcsolatban? Vagy nem érti a problémát? Akkor meg ne kommentáljon.


A gyengébbek kedvéért.

Azért sok srác sír ri,hogy nincs barátnője..ő is régen ezen volt fent akadva. Régen nagyon aranyos srác volt amúgy minden érdekelte, és most tessék. Van barátnő,erre mindenre sz.rik.

Semmi nem érdekli.

Se a külseje, se ha tanácsot kérek,ha vitatkozunk,és jobban érvelek egyből nem érdekli a téma , ünnepekkor probállok ünnepelni vele,legaláb egy nap legyen amin van okunk ünnepelni,de nem..szerinte hülyeség. Hülyeség öltözködni..jo egy két fölsö azt csá..hülyeség, az összes minden ami külsővel kapcsolatos..hülyeség az ünneplés..hülyeség az éretségi..hülyeség dolgozni,hülyeség a család, hülyeség a ház..elég egy sátor. Hülyeség filmet nézni,hülyeség zenét hallgatni. Hülyeség rajzolni,írni,olvasni egyik se érdekli..

Na ez a bajom.régen nem ez volt..

Most tényleg az van,hogy jóformán probállok jó programot csinálni,de őt semmi nem érdekli.

Ha nem ilyen volt rég,akkor mi történt?

Egyszer megváltozott,biztos vissza lehet valahogy hozni a régi személységét.

Erz akarom tudni,hogy ezt hogy kéne kezdeni.

2018. júl. 4. 22:33
 6/14 anonim válasza:
100%

Szerintem ha hosszútávon eggyütt maradsz vele azt fogod észrevenni,hogy belőled is kezd majd kihalni az örömérzet.Mert bizony az ember átvesz szokásokat a társától.Nem akarlak ellene ingerelni,de nekem a privát véleményem az,hogy ha valakit már fiatalon sem érdekel semmi,csak a számítógép,milyen lesz pár év múlva?Mi lesz ha gyerekeitek lesznek egyszer?Hogyan fogja majd megoldani a feladatait mint családapa?Vagy majd rád marad minden dolog?

Szerintem gondolkodj el rajta hogy tudsz e majd vele egy boldog családi életet élni.

2018. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem is tervez családod mert szerinte hülyeség.

Csak nem értem miért lett ilyen.

Ezt kb 2 hónapja csinálja

2018. júl. 4. 22:56
 8/14 anonim ***** válasza:

"hülyeség a ház..elég egy sátor"


:DD

Nagyon laza az embered.


Szerintem majd kinövi. Én is ilyesmi voltam fiatalon, bár ennyire azért nem... esetleg kérdezz rá, hogy mi a baj, vagy ülj le és beszélgess el vele. Mondd meg neki, hogy hosszú távon ez így neked nem lesz jó.

2018. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 he84 ***** válasza:
Valóban jó lenne vele elbeszélgetned erről őszintén. Kérdezd meg tőle, hogy miért nincs kedve semmihez, miért ilyen negatív és miért tart rengeteg dolgot hülyeségnek, mert hogy ez már eléggé fura és zavaró. Csak aztán esetleg nehogy erre is azt mondja, hogy hülyeség és nem érdekli. Ha viszont mégis ezt reagálná erre az egészre, akkor jobb lenne elhagynod. Hisz akkor ezzel azt mondja neked, hogy hülyeség és nem érdeklik ezek a problémák, meg az se, hogy téged jogosan zavar, plusz így akkor te se érdekled őt igazán. Ám így legalább kiderülne erről is az igazság és jobban tudni fogod, hogy hogyan és merre lépj tovább az ügyben.
2018. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha eddig valóban nem ilyen volt, miért félsz vele megbeszélni a dolgokat? Tényleg sajnállak mert én meg egy ilyen barátnőért bármit megteszek majd, ha rá találok. :) Ezek alap kis dolgok és nem képes érted semmire? Sőt egyre rosszabb lesz? Nem értem komolyan mi van veletek? :/ Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha valaki szeret valakit az kicseszettül nem viselkedik így semmilyen helyzetben szerintem. Esküszöm ismeretlen utcaemberek többre tartják egymást mint téged a barátod, amiért tényleg sajnállak, hogy te tepersz érte.
2018. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!