Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha, valakit...

Mit csináljak ha, valakit ennyire nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyok egy sráccal több mint egy éve,de már feltű tek bennem kétejek.

Szeretem azzal nincs baj,de nagyon nem.érdekli semmi. Csak a fura bizar dolgokat szereti,meg a jázékokat és ennyi.nem érdekli a külseje,se a megjelenése..

Multkor megyünk egy boltba,kérdezem hogy hol a piercinges,mert veszek egyet ,és kiszuratom.

Erre mondja hogy: valamerre arra lesz vagy nem tudom de amúgy nem is érdekel.mondtam ok.

De az még oké,hogy az ilyen dolgok nem érdeklik,de mindenhez így áll.

Pl karácsony. Szerettem volna ha kicsit üneplünk,hangulat van,erre elkezdi ,hogy eh.hülyeség az egész.az összes ünnep az.

Engem meg kicsit zavar,hogy tényleg..semmi nem érdekli. Csak a számítógép stb.

Valahogy el lehet érni,hogy kicsit jobban érdeklődjön más dolgok iránt? Pl ünnep..vagy kicsut a saját külsejen..vagy akármi.


2018. júl. 4. 21:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Teperek,mert türelmes vagyok.

Probállom meglepni születésnapján,hátha majd jól esik neki,és megjön a ledve ,de mikor mondtamhogy gyere elviszlek egy boltba,és veszek neked fóliát amit szeretnél. Erre válasz: ne ne vegyél semmit minek.


Ő valahogy úgy képzeli az életet hogy majd ő meg én ,csak ketten ,max egy házi nyúl( amit utállok) és ennyi. Megyünk programokra,de nem ünneplünk,meg semmi.

Legaláb szeret programokra jönni ,de azt is úgy,hogy csak ha megragadja az érdeődését.

Csak attól félek,hogy ez tényleg felnött korban úgy fog kinézni,hogy ketten vagyunk, dolgozunk,este hazajövünk,megcsináljuk a házi munkát,és ennyi. Semmi ünnep soha ,és no család.és o hogy ő ellakik egy lakokocsiba is,de én azért seretnék házat

2018. júl. 5. 14:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, bocs ha túl reagáltam akkor. Egyébként itt fontos lenne tudni, mennyi idősek vagytok ? Mert ha 17 akkor ne csodálkozz hogy a srácot nem érdekli még a család alapítás, de akkor is lehetne érdeklődőbb ha ilyesmiről beszéltek.
2018. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én 19vagyok , a srác 22.

Ja amúgy még a házasságot ís feleslefesnek tartja. Nagyon kevés dolog ami érdeklni.

2018. júl. 5. 15:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod csinálni, hogy elfogadod, vagy változik érted más lehetőség nemigen van ilyenkor :/
2018. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!