Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétfőn kezdek dolgozni egy...

Hétfőn kezdek dolgozni egy cég Sales részlegénél de szorongok már most?

Figyelt kérdés

Budapestre költöztem és itt kezdek dolgozni.

Találtam egy irodai munkát ami lényegében Call Center. Dolgoztam már Call Centerben de ilyet még nem csináltam.

Adatokat kell egyeztetni,ha pedig visszalépne a banktól akkor rákell beszélni,hogy ne tegye.

Eddig egy rövid 2 órás behallgatásom voltam de bénának éreztem magam,mégis engem választottak ki.

Hétfőn kezdek és tökre rettegek.

Mi van,ha nem jövök ki a munkatársakkal? Vagy ha nem tudom majd csinálni ezt a munkát?

Előre szorongok. Egyébként majdnem minden munkával így vagyok. Rettenetesen beletudok szorongani az egészbe és azon kattogok,hogy hogyan felelhetnék meg az új környezetnek.

Mit tegyek szerintetek?

Szeptembertől egyetemre fogok járni úgyhogy mindenképpen kellene ez a munka..

22/L


2018. júl. 6. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
természetes hogy szorongsz, én is szoronganék. majd elmúlik, beletanulsz mint minden más melóba.
2018. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért ne jönnél ki a munkatársakkal? Call center-ben úgyis ügyfelekkel fogsz főleg beszélni.


Szerintem ne tegyél semmit, majd elmúlik.

2018. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!