Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira félek mások véleményét...

Annyira félek mások véleményétől. Szorongok és félek, hogy hülyeségeket mondok, vagy teszek. Hogy szűnhetne ez meg?

Figyelt kérdés
Ha nem szűk baráti körben vagyok, mindig begörcsölök és attól tartok, hogy teljesen hülyének gondolnak majd. Sokszor érzem magamat ostobának, gyengének, szánalmasnak, pedig amúgy egyetemista vagyok, szóval annyira nem lehetek buta. De akkor miért van ez?
2016. okt. 31. 13:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul szinte minden, számomra új dologktól rettegek, szinte biztosra veszem, hogy vqgy nagyon rosszul fog sikerülni, vagy sehogy sem.
2016. okt. 31. 13:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenszere: ÖNBIZALOM
2016. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves áruld el nekem, hogy miben befolyásolja a későbbi életedet mások véleménye? Gyakorlatiasan kérdezem, tehát másnap fölkelsz, és?
2016. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dettó. Mondjuk en 16 eves vagyok. Barataim nincsenek, de pl ha az osztalyban vagyunk nem merek szolni mert felek h hulyeseget mondok es idiotanak tartanak de igy h nem szolok igy is annak tartanak😭
2016. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha lány vagy, akkor ez nem akkora csapás talán, mintha fiú. Amúgy gyakorolj. Kis szituációkból elindulva, a nagyobbak felé. Én is így csináltam.
2016. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is mindenkinek joga van ahhoz, hogy hülyeségeket mondjon. Sokszor a legokosabbnak hitt emberek mondják a legnagyobb ökörségeket. Másrészt, miért zavar téged az, ha hülyének gondolnak, vagy ténylegesen hülye vagy? Sehol nincs előírva, hogy mindenkinek okosnak kell lennie. Egyébként műveltséget, tájékozottságot lehet szerezni hosszas kitartó tanulással, a világ pedig olyan, hogy amit valamikor hülyeségnek tartanak, abból lesz valamikor a legnagyobb okosság. Korábban kinevették, aki azt állította, hogy a Föld gömbalakú, meg hogy forog.....
2016. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"egyetemista vagyok, szóval annyira nem lehetek buta"

Nincs összefüggés.

Kb olyan 98.5-99 Iq-d lehet.


Mindenki csak ember, bizonyos agyi szinttel, külsővel, személyiséggel, tudással, stb, stb.

Vélemények semmik. Tényeken nem változtatnak vélemények.

Tudatalattiból fakad. Miértre egy nagy komplexum válasz ami magában foglalja egész eddigi életedben történt ezt befolyásoló dolgot.

De ez lényegtelen.

Lényeg, hogyan változtasd meg.

Neveld át magad. Tudatos realizáció.

Írj rám seg1tségért.

2016. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Békéd, akkor lesz ha saját valóságodat tapasztalod.


Legyen mennyezet az emberek között, mely elválasztja a valóságot a valótlantól.

2016. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!