Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is én reagálom túl?

Szerintetek is én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Nem tudok enni cukrot, mert rosszul vagyok tőle, megy/zuborog a hasam, már kis mennyiségtől. Ez már 3-4 éve így van, amiről a családom, köztük anyám is tud. Mégis vett cukros fagyit, amire azt mondta, hogy cukormentes...20x megkérdeztem, hogy egész biztos cukormentes-e, azt mondta igen. Már vagy 3x belenyaltam, mire bevallotta, hogy nem cukormentes...ezen rohadtul kiakadtam és csúnyán beszéltem vele(persze már megbántam). De szerinte én vagyok a hülye. Mit gondoltok?
2018. júl. 7. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Túlreagáltad.

Amúgy meg annyi eszed neked is lehetne ( ordibálás helyett), hogy megnézed a fagyis dobozt a fagyi összetételének leírását. Mindenhol leírják, hogy cukormentes vagy ha nem akkor mennyi cukor van benne.

2018. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Micur34 ***** válasza:
Ki kellene vizsgáltatni, hogy megmutasd anyudnak hogy nem csak kitalált az egész.
2018. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Elsosorban sztem ha meg nem tetted meg keresd fel az orvosod.

Csinaltass egy pontos cukor terhelest.

Elnezest ha ezt mar megtetted.

Masodszor...hat igazabol lehet kicsit tul reagaltad, ha csunyan beszeltel vele. Viszont ha o is tudja nagyon jol, h nembirod a cukrosat miert vett olyat illetve miert hazudott neked?

2018. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ordibáltam, első...
2018. júl. 7. 19:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdeztem Tőle, hogy mi értelme volt. De nem válaszolt.
2018. júl. 7. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyud azt hiszi "cukorbajt szimulálsz,tesztelt".

Amúgy nem tudom mit eszel/iszol.

Mi jó ideje édesitő tablettát és italport használunk,nem vagyunk se cukorbetegek,se vegák....

A cukros kávé/tea igen,hát érezzük....

2018. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az édesítőszerek műtrágya alapanyagúak, délutánonként én is azt iszok, de délelőtt mehet a cukor. A munkához jó az energia!


Amúgy ha a hasnyálmirigyed (inzulintermelő) rossz, vagy hormonális dolgok miatt nem eszel cukrot, akkor jöhetnek a drága növényi (nem szintetikus) alternatívák, de amúgy messziről kerülni kéne az édesítőket (magamnak is mondom), mert a májat szétkapja!

Hosszútávon látszódik, meg a bélbolyhocskákat is megizélgeti (valahogy), szóval nem egy "természetbarát" dolog az...


És ha nincs igazolásod, hogy nem ehetsz cukrot, akkor ne várd, hogy bárki is (akár szülők) komolyan veszik a cukor hisztid.


Menj el, szerezz papírt róla, aztán ha még 1x vesznek cukros izét, veszekedhetsz velük úgy, hogy az orruk alá dörgölöd az igazolást!

Addig én is csak hisztinek látom, és minden indulatoskodás csak "hiszti".

2018. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, anyád azt akarta, hogy rosszul legyél. Ezért nem tudott magyarázatot adni rá, hogy miért vert át.

De ez is csak egy vélemény.

Nincs szó túlreagálásról szerintem. Úgy gondolom elvárható lenne egy anya lánya kapcsolatban, hogy nem b&asszuk át a másikat.

2018. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan akadtál ki, az már más kérdés hogy csúnyán nem kellett volna beszélned édesanyáddal dehát a düh sokmindent kihoz az emberből sajnos amit később aztán megbán. Természetesen anyudat nem értem miért hazudott neked, ez sem szép dolog..
2018. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!