Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok nő miért fotóztatja...

Sok nő miért fotóztatja mostanában a terhes hasát facebookra?

Figyelt kérdés

Ez a myvipes időkben nem volt divat.

Egyrészt undorító, másrészt csak 3-ukra tartozik.

Miért csinálják ezt felnőtt emberek?


2018. júl. 7. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem gondolja hogy az idegenek is azt sasolják. Biztos nem neked teszi fel magát, hanem a családnak, ismerősöknek. Hát oda lestél így jártál .
2018. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ma már mindent szeretnek megosztani. Ilyenné vált a világ.
2018. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Volt egy Victoria Secret modell, aki ilyen terhes képet tett föl magáról. Namost őneki képzelheted milyen tökéletes alakja van, ráadásul nyilván a fotósa is profi volt.

Erre kedvet kapott hozzá a zsírdisznó kinézetű Mariska is a kilencedik emeleti panellakásban, és csinál magáról képeket és felrakja. :DDD

2018. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a terhes nők, fiatal anyukák többsége megőrül. Egyik ismerősöm olyat tett fel, amin a baba volt pelenkában, a pelenka fölött a hátán egy csúnya barna folt. Odaírta, hogy "ez nem nutella". Alig volt gusztustalan, a gyereknek meg megalázó. AZtán le is vette, biztos szólt neki valaki.
2018. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom a 4-eshez, szerintem is elmegy az eszük.
2018. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Terhes has, hagyd már. Véres köldökzsinóros gyerek, leizzadt, szétfolyt anyával a szülőszobán, apával csókolózva! Az már igen! Ma láttam egy ilyet.
2018. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

A terhesség alatt fizikailag összemegy az agy, és a mérete csak a szülés után 6 hónappal normalizálódik. Itt a kutatás róla: [link]

Nem tudom, hogy ennek van-e köze ahhoz, hogy tényleg nagyon furcsa lesz egynémely nő ebben az időszakban. Bár az is elképzelhető, hogy a természet ezt okkal rendezte így, mert a terhességgel járó kellemetlenségeket elviselni és egy üvöltő csecsemőt 0-24-ben ellátni hétköznapi állapotban talán nem is lehetne.

2018. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Elvesztik a realitásérzéküket, annyira csak a terhességgel foglalkoznak, annyira benne vannak a témában, hogy fel sem merül bennük,hogy ez másnak egyáltalán nem természetes, vagy sok. Szerintem ez nem tartozik mindenkire max. a párra, ugyanezt gondolom a nyilvános szoptatásról is.Lehet, hogy nekik ez a világ legtermészetesebb dolga, de egy tini srácnak akkor is csak egy női mell, ha éppen rajta van egy gyerek, sőt nőként engem is zavar, mert túl intim dolognak tartom.
2018. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanazért, amiért sokan kiteszik hogy éppen mit zabálnak.
2018. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

Szinte minden hétre jut egy ki mit miért posztol fbra kérdés. Nem mindegy?!?

Ennyire nincs mivel foglalkozni?

Követés leállítàsa, és problem solved,nem kell undorodnod, meg fröcsögnöd.


Én sokkal szívesebben nézem az ízléses (!!!) kismamákat kisbabàkat, mint a fanatikus állatvédők agyonkínzott, meg lefejezett àllatfotóit, meg a 200. cukikacicuka, meg kutyimutyika ül, fekszik, sétàl, néz, alszik, eszik, stb képeket :P

Nem vagyunk egyformák, hàla istennek ;)


Ja, és mielőtt ez jönne, egy db pocak fotóm se került fel, a gyerekről is csak egy, màr otthoni, amin csak hàtulról làtszik ahogy a vàllamon pihen ;)

2018. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!