Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy (majdnem)...

Az mitől van, hogy (majdnem) mindenen/mindentől idegeskedek, szorongok, feszült leszek?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom kontrolálni! 18-éves lány vagyok! Még a legkisebb dolgokon is elkezdek idegeskedni a többi meg jön magától!

2018. júl. 8. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Magánéleted mennyire van rendben? Családi- és párkapcsolatra gondolok elsőként. Valamint suliban mennyire hajtanak? A korod alapján most volt, vagy hamarosan aktuális lesz az érettségi, utána pedig a felsőoktatás.
2018. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A párkapcsolatomban vannak viták! Sőt a párkapcsolatom miatt otthon is! Nem hajtanak a szüleim! Van már egy szakmám,most fogom kezdeni az èrettsègit! Az a baj,hogy könnyen robbanok ha van valami!
2018. júl. 8. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs valami hobbid, ami a hétköznapi hülyeségekről eltereli a figyelmed? Mert relaxációra valamilyen formában mindenképpen szükséged lenne.

Emellett a párkapcsolatodat rendbe kellene hozni, túl fiatal vagy még ahhoz, hogy ez tegyen tönkre.

2018. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nagyon eljárkálni sehova sem. Lehet ez is gond, hogy négy fal között vagyok úgymond.
2018. júl. 8. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Másfél évig küzdöttem ezzel a problémával. Minden egyes apróságon agyaltam, mindenen stresszeltem, egy éven át minden reggel gyomorgörccsel keltem, betegesen tanultam (még hétvégén is), alig pihentem, teljesen bekattantam. Az állított le, hogy petefészekcisztával műtöttek tavaly januárban. Tavaly ősszel pszichológushoz is jártam, nagyon sokat segített. Egy füzetbe leírtam minden rossz gondolatom és azt is, hogyan tudom pozitívvá formálni őket. És persze az segített, hogy végre rájöttem, mit szeretnék kezdeni a jövőmmel, rájöttem, hogy mit akarok tanulni ősztől az egyetemen. Szóval nekem a motiváló célok segítettek és az, hogy elengedtem azt, ami nem tett jót nekem, csak arra koncentráltam, hogy szeretnék boldog lenni és nem ér annyit az egész, hogy újra valami bajom legyen.


Nekem az olvasás, a zenehallgatás és a stresszoldó színező vált be (órákon át színeztem, nem gondoltam semmire, tényleg segít kikapcsolni az agyad).


Kívánom, hogy neked is jobb legyen, tudom, hogy milyen nehéz. Csak nehogy nálad is az legyen, mint nálam, hogy már csak akkor álltam le, amikor baj volt. Ha gondolod, beszélgethetünk, szívesen segítek még. :)


L/20

2018. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az gond, a barátoddal nem szoktatok elutazni ide-oda 1-1 napra? Pl. Visegrád, Székesfehérvár, Esztergom? Szerintem neked is, meg a kapcsolatotoknak is jót tenne.
2018. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ritkán elszoktunk. Csak én ragaszkodó vagyok Ő meg szeret pl játszani,bulizni ilyenek egyedül lenni
2018. júl. 8. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is.

Ahogy a párkapcsolat romlik, úgy romlik ez is. Eljut olyan szinte a dolog, hogy emberek közé nem tudok menni. Akkor vége a kapcsolatnak és lehet nulláról kezdeni. De rendbe jön. Legalábbis eddig úgy volt, de most, munka, önfenntartás mellett nem tudom hogyan lesz...

2018. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!