Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pizzafutár mosolyogva pofátlan...

Pizzafutár mosolyogva pofátlanul megkérdezte: "borravaló nem jár? "

Figyelt kérdés

2450 ft egy közepes pizza, ami jóformán 2 embernek épp hogy elég, de nem is laknak jól belőle. 2500 ft-ot fizettem, tehát 50 ft-ot ráhagytam (tudom, nem mintha ezzel az 50 ft-al bárki is érne valamit), de milyen jogon követeli a borravalót?? Kötelességem lenne adni neki?


Szerintem elég drága ahhoz egy pizza, hogy még 250 vagy 500 ft borravalót rádobjak, és akkor már 3000 ft-nál járok, ami elfogy 5 perc alatt.


Értem én, hogy keveset keresnek, nem fizetik meg őket, de nem pofátlanság a borravaló követelése egy kicsit???


2018. júl. 8. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem jár. A pizzának ára van, neki meg fizetése.
2018. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem adok nekik soha. Meg másnak sem. Ha kevesli a pénzt dolgozzon máshol, pofátlan üresfejű kis nyikhajok.
2018. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy a pizzéria is belekalkulálja a borravalót, és a futároknak nem sok pénzt ad. De amúgy igaza van a kérdezőnek, elég drága dolog a pizzarendelés.
2018. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Te ha mindig mindenki minden ilyen hulyesegen fennakadna.... :D

Szard mar le, lepj mar tovabb. Mindenkivel tortennek ilyen olyan igazabol halal jelentektelen dolgok. Mondjuk azert valahol irigylesre melto ha valaki olyan jol van, hogy ezeken tud csamcsogni ;).

2018. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez még rosszabb mint amikor elkezdni duzzogva számolni a visszajáró aprót...
2018. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor azt kell mondani: igaza van, nem jár, és kérd vissza az 50 Ft-ot.
2018. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Én elküldtem volna az anyjaba, szerintem be is panaszolnám az ilyet. Nem kötelező pizza futárként dolgozni. Lehet menni gyárba is betanitott munkára ha most nem elég a fizetése. Tanulatlan szar.
2018. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Pizzafutárnak soha nem adok!

Régebben mindig adtam, mindig egy helyről rendeltem.

Aztán egyszer mást kaptam, aztán meg hidegen - megreklamáltam és még nekik állt feljebb.

Most máshonnan rendelek, és csak azután fizetek miután megnéztem a cuccot. Nincs már bizalmam, eljátszották.

Lesz@rom hogy keveset keres - más is így van ezzel.

2018. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy köteles.

De hát amúgy is adtál 50 Ft-ot neki.

Legközelebb szivasd meg. :D

Adj neki oda egy 5 vagy 10 ezrest.

Mond azt, hogy ez a magáé....

Ami visszajár pedig az enyém.

:D:D:D



https://www.youtube.com/watch?v=Ir77GJwo_8Y

2018. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Tehat itt az a meno ha panaszkodhatsz es vagy fikazhatsz... oke. Boldogsaaag gyere hazaaaaa
2018. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!