Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert tudok csak zajra aludni?...

Miert tudok csak zajra aludni? Miert leszek nyugtalan a csondben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eszrevettem magamon hogy kb 4honapja mar folyamatosan csak zajra tudok elaludni. Ha nincs valami zaj, nyugtalan/ideges leszek. Nem felek, csak egyszeruen egy nyomaszto erzes fog el. Ti mar tapasztaltatok ilyesmit? Komolyan kene vennem? Miert lehet ez?

2018. júl. 8. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Ha nem vagyok borzasztóan fáradt, hogy kb 5 percen belül el tudok aludni, akkor a teljes csendben elkezdek agyalni, melegem lesz, forgolódok, rosszabb esetben még hányingerem is lesz. Szóval én úgy szoktam, hogy 10 percre beállítom a tévét elalvásra és figyelem a rácsosra leengedett redőnyön át beszűrődő fényt.
2018. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tini koromban nekem is ez volt. Aztan kesobb amikor halal eset tortent a csaladban deplane. De elmult sot megvaltoztam. Teljesen sotetben es csendben tudok aludni (mikor pl vilag eletemben kis fenynek kellett egnie) de valtoztam. Mint mindenki, mindig. 5 evvel ezelotti enemmel is ugy vagyok hogy kis hulye liba voltam... meglatjuk mit mondok meg 5 ev mulva :D a valtozas jo dolog.
2018. júl. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem, de egy ismerősöm, akit sok trauma ért, szinten igy volt. A csöndben (mint mondta) folyton előjöttek a rossz gondolatai.
2018. szept. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!