Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Margitszigeten egyedül milyen...

Margitszigeten egyedül milyen érzés lenni? Mit csinálnátok ha egyedül kéne mennetek, mivel foglalnátok le magatokat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyvet olvasnék, napoznék, ismerkednék, futnék.
2018. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én szoktam kimenni futni, vagy csak úgy sétálni és leülni a parthoz nézni a Dunát. Szeretem. A gondolataim lefoglalnak, tehát nem kell különösebb inger, hogy jól érezzem magam.
2018. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó ott egyedül - szemlélődni, sétálni, futni, ilyenkor valójában az ember nem érzi egyedül magát, én inkább nagyobb társaságban szoktam egyedül érezni magam:)
2018. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne egyedül mennem, felnőtt vagyok, nincs olyan, hogy muszáj menni.
2018. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én el szoktam járni egyedül is a margitszigetre a kisállatkertbe, és olyankor beszélgetek a szarvasokkal és madarakkal. De pl. szökőkutat is szeretem, időnkênt bele szoktam pisilni.
2018. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 éve egyedül utazok külföldre. Van még kérdésed? :-)
2018. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egyedül "kéne" mennem, akkor egyedül mennék. Nem kell ezt cifrázni. Én leginkább éjszaka szeretek ott sétálgatni, akkor alig van ott valaki, de főleg az Árpád Híd felőli részen szoktam bolyongani, a másik Margit Híd felőli részen a szórakozóhelyek vannak ugyebár, ott sok is a szaralak.
2018. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Futni szoktam, és mivel azt egyedül szeretek, inkább a késő esti/kora hajnali órákban megyek ki.

Vagy játszok a játszótéren, ezekben az órákban nincs ott senki, aki hülyének nézne, amiért nagy ló létemre hintázok.

2018. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!