Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak akkor vannak...

Miért csak akkor vannak érzéseim, amikor egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok nagyon mély és megrázó fájdalmas boldog, szenvedélyes elviselhetetlen, fojtogató, szomorú és megnyugtató érzéseim vannak. De amikor társoságba vagyok az olyan, mintha megszűnnének és csak ott állok és teljesen máshogy viselkedek, miközben egyedül szenvedek. (Nem magányosságot érzek, csak különböző érzelmeket)

2018. jan. 8. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Elterelődik a figyelmed, mások miatt elnyomod magadban.


Pl. Bemész egy váróba ahol több ember van és nagyon sok mindenről beszéltél előtte, ott elnyomod ezt és csöndben vagy, mert úgy érzed "nem szabad, nem itt kell."

(Leegyszerűsítve, lebutítva)

2018. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Sokkal mélyebb érzéseket tudok átélni egyedül. Hatásosan rendezni problémákat is csak magamban egyedül tudok valamiért. Főleg ha leírom. Ha kimozdulok, inkább más problémái kerülnek előtérbe, esetleg az tereli el a figyelmem, ha valami/valaki csalódást okoz. Valamilyen szinten ez az én hibám is, mert magamba fojtom a problémáim, nem szeretek mást terhelni vele. Esetleg nem szeretném, hogy visszaéljenek vele vagy gyengének tűnek. Még gyengébbnek.
2018. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*tűnjek
2018. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én társoságba mintha eltűnnének mintha nem jelentene semmit aztán hazamegyek és egyszerűen nem tudok tanulni meg dolgozni mert annyira turcsordulnak az érzelmek és nem tudok figyelni semmi másra.
2018. jan. 8. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te is hiperérzékeny vagy. Nem visszapörgetsz mindent találkozások után? Mondtam-e valami furcsát? Mit is mondott ez meg az? MI történt? Miért?
2018. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Holt ciki de sírtam egy könnycseppet egy filmen és egy kicsit jobban vagyok ...
2018. jan. 8. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez például totál igaz rám, annak ellenére is, hogy pasi vagyok, nem nő, mint a cikk írója.
2018. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát feladtad a leckét, gondolkodom és próbálom megérteni amit írtál. Diák vagy, dolgozol? Mik történtek veled eddig? Mi iránt érdeklődtél korábban? Videó játékokat játszol? A környezetedben kell keresni az okot! Bármi legyen is az, van egy könyv ami segít neked stabillá válni és meghatározott célt kitűzni. És persze kapsz választ erre is a Bibliából.
2018. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán introvertált vagy és nehezebben tudsz feldolgozni annyi mindent egyszerre, emiatt az érzelmek háttérbe szorulnak. Ezzel szemben ha egyedül vagy sokkal kevesebb a külső inger és a belsőkre koncentrálsz. Ez persze csak tipp, lehet, hogy nem így van.
2018. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!