Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelem vagy gyerekkori álom?

Szerelem vagy gyerekkori álom?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok?

Van egy párom, nagyon szeretjük egymást, tökéletes, tényleg. Soha nem gondoltam, hogy találok ilyen férfit, vele el tudnám képzelni az életem.

De emellett van egy tervem, kiskorom óta ez a vágyam, ez pedig hogy kint éljek egy bizonyos országban. Már voltam kint hosszabb-rövidebb ideig és nagyon szerettem kint lenni.

Most adódott az a helyzet, hogy ki tudnék menni, jó munkalehetőséggel, és nagyon úgy néz ki, hogy kint is tudnék maradni, akár állampolgárságot igényelve is később.

Viszont a párom nem akar elköltözni, Ő Magyarországon akar maradni.

Ti mit tennétek? Nem akarom elveszíteni, de ez egy olyan lehetőség, amire lassan húsz éve vágyom. De róla sem akarok lemondani.


2018. júl. 9. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, szeretnél családot a pároddal, vagy csak úgy ellenétek egymás mellett. Az első esetben szerintem maradj, mert ki tudja találsz e kint még egy ilyet, vagy egyáltalán akárkit, a második esetben használd az érme módszert. (Dobd fel, és amelyiknek szurkolsz közben, azt akarod igazán.)
2018. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
annyi ember szaladgal,nincs olyan, h tokeletes par. talalsz masikat, viszont ilyen lehetoseged sose lesz. eleve a jo par a celjaid elereset segiti, es a celjaitok is egyeznek nagyjabol idealis esetben.
2018. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
1 honap mulva kidob azt baszhatod at eleted lehetoseget
2018. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerelem. Azt sokkal nehezebb találni, mint munkát, meg lakhelyet. Meg nekem eleve az emberi kapcsolatok fontosabbak.

Aztán még az ő véleménye is változhat. Ha odautaztok kis időre, nyaralni, pihenni, lehet, hogy neki is megtetszik. Vagy ha váltania kell majd munkában.

2018. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:
100%

"Gyerekkori álom"-ra voksolnék. Főleg mert nekem is van egy célországom és hasonló helyzetben tuti, hogy így járnék el.

Másik megoldás: Úgyis megfogod bánni, hogy nem maradtál / mentél, válaszd azt amelyiket kevésbé bánnád.


26F

2018. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nézd. A lehetőség adott. Én a helyedben élnék vele. Egy jó kapcsolatot ismét fel tudsz építeni, de ez a lehetőség nem fog mégegyszer visszajönni. plusz normális ember nem marad sokáig ebben az országban
2018. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy gondolom, hogy ha egyáltalán felmerült benned ez a kérdés, hogy melyiket válaszd, akkor a szíved mélyén te is érzed, hogy menni akarsz. A másik meg az, hogy neki vagy-e olyan fontos, hogy elutazzon veled, csak azért, hogy együtt legyetek? Annyit tegyél meg, amit érted is megtennének fordított esetben. Ha szereted és semmiképp nem akarod elveszíteni, akkor maradj. Én is voltam hasonló helyzetben, gondolkodás nélkül lemondtam a gyerekkori álmomról. Az, hogy jól döntöttem-e? Nem. De minden helyzet más, azt válaszd amelyikre jobban vágysz, ha a párodra, akkor őt.
2018. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Biztos, hogy a gyermekkori álmot választanám.

Elhiszem, hogy szeretitek egymást, ezért sem értem, miért nem próbálja meg legább, mi az, ami ennyire ide köti?

2018. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

"A másik meg az, hogy neki vagy-e olyan fontos, hogy elutazzon veled, csak azért, hogy együtt legyetek? "


Miért ő fontos neki annyira, hogy ne utazzon el? Vagy egy teljesen más országba ami nem az álmai országa kiköltözne vele? Csak kérdezem.

2018. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már kiírtad.


Menjél Németországba, ha ott kapsz jó munkát... a szerelem meg majd lesz másik, de legalább nem nyomorogsz otthon.

2018. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!