Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelem vagy gyerekkori álom?

Szerelem vagy gyerekkori álom?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok?

Van egy párom, nagyon szeretjük egymást, tökéletes, tényleg. Soha nem gondoltam, hogy találok ilyen férfit, vele el tudnám képzelni az életem.

De emellett van egy tervem, kiskorom óta ez a vágyam, ez pedig hogy kint éljek egy bizonyos országban. Már voltam kint hosszabb-rövidebb ideig és nagyon szerettem kint lenni.

Most adódott az a helyzet, hogy ki tudnék menni, jó munkalehetőséggel, és nagyon úgy néz ki, hogy kint is tudnék maradni, akár állampolgárságot igényelve is később.

Viszont a párom nem akar elköltözni, Ő Magyarországon akar maradni.

Ti mit tennétek? Nem akarom elveszíteni, de ez egy olyan lehetőség, amire lassan húsz éve vágyom. De róla sem akarok lemondani.


2018. júl. 9. 18:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megbeszélem vele.


Utolsó, nem írtam ki, Németország közelében sem jártam és nem is tervezem.

2018. júl. 10. 12:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Én 6 év után szakítottam a barátnőmmel akit kirancigaltam magammal Angliába. O nem akart jönni,de ravettem, majd kinnt megváltozott minden köztünk, és szetmentunk.

Így utólag azt gondolom hiba volt kimenni. Valaszthattam volna a szerelmet...

2018. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!