Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy mellű lányok, titeket...

Nagy mellű lányok, titeket zavar ha bámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen,mit tesztek?

2018. júl. 10. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

En imadom a melleim. En isszoktam nezni a sajatom. Buszke vagyok az idomaimra es arra is,ha nezik. En is megnezem maset,ha szep.

N/35

2018. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon..ugy érzem magam,mint egy kirakati tárgy. Fölleg ha még beszólnak,és néha pontoznak is. Annyira rosz,hogy amugy még a legcsövesebb leggázab pasi is beszól,és még ő mondja hogy hát a haja lehetne dusabb. Minek néznek? Nem festmény vagyok a múzeum falán hogy nézzenek.
2018. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5%
En diekt nézlek titeket csajok mert latom hogy idegesít. De am sose értettem mit kell ezen idegeskedni. Vegyetek lazábban az életet csajok. Es meg valami, addig örüljetek amig csak néznek. Elég sok a beteg kiéhezett ember.
2018. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#1 Oké, de akkor az sem probléma, ha később olyan állatokként kezelünk titeket, amilyenekként viselkedtek. Ez akkor mehet, nem? Ha valaki nem adja meg az alap szintű emberi tiszteletet, akkor utána nem is várja el, hogy egy véglénynél jobban kezeljék, ugye?
2018. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13
2018. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Abban semmi allatsag nincs ha valaki nez titeket. Ti reagaljatok túl. Azért van a szemünk hogy nézzünk vele.
2018. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!