Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség! A szobában van egy...

Segítség! A szobában van egy szúnyog, hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
Előbb is láttam, de most egyszerűen nem találom. Kérem, segítsetek, muszáj lenne lecsapnom!
2018. júl. 11. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyj fent 1 db fényt azt majd oda megy

Vagy én azt szoktam csinálni,hogy max. a tv-t fent hagyom hogy ne essek el és teló vakuval járkálok a szobában amíg megtalálom :D Van mikor pihenget

2018. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Takarózz be, hogy csak a fejed lógjon ki és majd úgyis oda fog repülni. Aztán csapkodhatod magad arcon :D

Többszöri próbálkozásra általában sikerül :D

2018. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hulyek vagytok. Persze majd nyilvan a fenyhez fog szallni ha erzi a masik iranybol a vacsi szagat.

Mar tudom hogy keso, de maskor ha ilyen tortenik kapcsold fela billanyt csukd be a szobad ajtajat, meg az ablakot is, fogj egy rongyot vagy valamit es kezdd vele legyezgetni a dolgokat a szobaban, igy ha a szunyog epp ul, akkor felszall mert erzi a szelet. Es utana hagyd abba a csapkodast/legyezest es hallgatozz es ha epp szall akkor hallani fogod mert olyan kibeßaszott idegesito hangja van hogy az mar nem is igaz. Utana koveted a szemeddel es lecsapod. Vaaagy masik opcio, hogy lefekszel, megvarod mig a fejed korul nyivakol, akkor ugye valoszinuleg kozel lesz hozzad, felcsapod a villanyt es lecsapsz ra bar ez nem olyan valoszinu hogy sikerulni fog

2018. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!