Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnek dolgozni?...

Miért nem szeretnek dolgozni? Egyes nők csak ezért szülnek?

Figyelt kérdés

Egyes családokban miért nem akarnak dolgozni?

Inkább szülnek 2-3 gyereket egész nap ülnek a ház előtt és trécselnek.

Aztán megszólnak másokat hogy "GAZDAG" és "aki szerencsés..." közben meg teljesen átlagos színvonalon élő emberek. Nem hiszem hogy az gazdag aki megengedhet magának egy 15 ezer Ft-os cipőt 1-2 évente és nem toprongyosan jár. Miért élvezik hogy még egy gyrost sem bírnak megenni vagy semmit? Tényleg élvezik a paprikás krumpli+ víz, rocky cellar dobozos sör és töltött cigit? Ennyire jó 1000 Ft-os románoktól vett cipőben és mások által kinőtt ruhákban járni? Tényleg érdekelne a kérdés!

Jó nekik hogy nem tudnak elmenni nyaralni soha?

Mert a videók végén amikor megkérdezik mire vágynak : autó, nyaralás, tv." és sorolják az ehhez hasonlókat. Akkor miért nem tesznek ellene? Nálunk a ház előtt is minden nyáron reggeltől estig lent ülnek 120 kilós anyukák 2-3 gyerekkel meg egy üveg csapvízzel. Se főzés, se takarítás se semmi?



2018. júl. 13. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
És te ki lennél a történetben? Jolika néni az ablakból???
2018. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted hová kellenének ilyen nők dolgozni? Nincs más választásuk.
2018. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha egész nap lent trécselnek,akkor hogyan látnák el a gyerekeiket?Szerintem nem kell általánositani, lehet többet megtakaritanak mint azok,akik dolgoznak.
2018. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan látnák el? Sehogy! Ki vannak b*szva az játszótérre, este meg fütyülnek nekik hogy megyünk haza
2018. júl. 13. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Kérdésnek álcázott fröcsögés.
2018. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én dolgozok, mégis mindig meg kell gondolnom, hogy mit veszek...:D szerintem nem kellene mások életével foglalkozni, hanem saját magunkkal és akkor minden sokkal jobb lenne.
2018. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Kèrdező!

Tanuld neg,hogy gyerekbevelès tèmàt ne boncolgass mert szètszednek itt tèged.


Amúgy èn teljes mèrtèkben igazat adok neked.


Azt megtanultam itt a GYK-n,hogy bàjologni,hazudni kell a vàlaszt ès nem az igazat megmondani mert negölnek ezek itt.


Tehàt a kèrdèsre a vàlasz:

Jól teszik azt amit.

Ezzel senkinek nem àrtanak.

Ha nekik így kènyelnes èlni,akkor tegyèk.

Te kèrdező ettől mèg boldog ember vagy mert ezek,akik "ràèrnek" szarabbul fognak èlni 20 èv múlva is amíg te megteremted magadnak a te szêp ès kènyelmes jövődet.


Szarj a vàlaszt adók negatív megjegyzèseire.

2018. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Franc tudja, en ferfi vagyok es sok kollegat ismerek, akik ugyanígy nem szeretnek dolgozni, csak ők ugye, nem tudnak szülni. Ja es nem a haz előtt trécselnek, hanem meló utan, vagy hetvegén a "kocsmában".
2018. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!