Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti a farmert vagy a melegítőt...

Ti a farmert vagy a melegítőt szeretitek?

Figyelt kérdés
És miért?:)

2018. júl. 15. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Farmer max a kis boltba megyke le melegítőben meg itthon vagyok benne... nem is értem azokat akik mindenhova ezekben a “trendi ulepes” melegitokben járnak szerintem gáz
2018. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
miért lenne gáz? szerintem meg a sok egyforma farmer a gáz.
2018. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Mindkettőnek van előnye.

A melegítő otthon kényelmes,legalábbis azt csak otthon használom és nem látszik benne a vastag combom.

A farmert szeretem,mert formásabb benne a hátsóm,viszont,ha kényelemről van szó inkább a melegítő.

2018. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
mitnha klónokat létnék egyenhaj farmer mindenkin stb.. na ez a gáz semmi személyiség
2018. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Egyiket sem kifejezetten, sokat hordok szoknyát, ha pedig nadrágot veszek, akkor háremnadrágot vagy leggingst. De belegondolva farmerom az van, melegítőm viszont nincs, szóval akkor gondolom a farmer lesz a nyerő.
2018. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
A farmert szeretem. A melegítő számomra túl lezser.
2018. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Mindkettő jó nekem okés. Férfiként mondva. Mert aki mondta hord az csakis nő mondhatta. ☺ de az a legerősebb aki elfogadja ki mit hord💪💪💪
2018. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Farmert. Azért mert akármivel fel lehet venni. Inggel, póloval és teljesen más kinezet lesz.

Melegítőt nem is szeretem, nekem nagyon kellemetlen hogy bő és túl meleg.

2018. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

Nincs is melegítöm, csak farmert hordok, itthon is, de természetesen olyat, ami kényelmes.

A melegítö a legtöbb esetben kimondottan elhanyagolt kinézetet ad az embereknek.

2018. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Farmer/leggings. Melegítőt itthonra se szeretem akkoe ink cicanaci.
2018. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!