Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy engem...

Miért van az hogy engem mindig kihasználnak, alábecsülnek, belémrugnak?

Figyelt kérdés
Rám mindig lehet számitani,mindig a legjobbat feltételezem az emberekröl segitek ahogy tudok mégis ez van
2018. júl. 16. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Mert luzer vagy. Nem szegyen, kellenek ilyenek is.
2018. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Mert nem kell mások kedvének a karbantartójának lenni. nem kell igen-fiunak lenni,nem kell mások lábtörlőjének lenni. pl ha vmivel nem értesz egyet mond meg,nem kell bologatni allandoan egy lanynak ha mond vmit ami nem ugy van.

Ne legyél mindig elérhető mindig kaphato papucs.

2018. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Meg kell tanulnod megkülönböztetni hogy ki az aki tényleg megérdemli hogy így állj hozzá, illetőleg ki az aki visszaél a jóindulatoddal és csak kihasznál.
2018. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az az elvem, hogy nem adok segítséget, szeretet hitelre. Annak segítek és azt szeretem aki megérdemli. Ahhoz pedig hogy ezt eldöntsem idő kell. Javaslom próbáld meg te is inkább megismerni az embereket és csak utána segíts. Ja igen és Tudni kell nemet mondani! csak akkor fognak tisztelni!
2018. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!