Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van igy? Nem tudom...

Miért van igy? Nem tudom megérteni. És én vagyok mindig a rossz

Figyelt kérdés

"Legjobb" barátom nem dolgozik nem is tanul.állitolag most akar menni dolgozni valahova.

Nem csinál egész nap semmit éjjelig fenn van csavarog ide oda mindig mindenkivel. De 1 forint nélkül. Mindig mindent kéreget.

De sosincs idelye semmire.

Ma akartam vele találkozni kicsit. Én dolgozom 3 müszakba. Ma ráérek talizzunk.

De nem ér rá nincs idelye stb stb.

Máskor meg ha unatkozik engem cseszeget mér nem talizunk.


Folyamatosan azt mondja milyen fontos ember sose ér rá semmire mindig idöre megy stb


2018. júl. 17. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ès mièrf vagy te a rossz?

Lehet pont mikor rá èrsz akkor nincs kedve találkozni vagy kimozdulni a lakásból.

Plusz ma számtalan ember hiszi magáról, hogy fontos, de a valóság szerint nem annyira fontos emberek...

2018. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is legyél szives és tisztelj meg minket, önmagadat és a világot azzal, hogy normális helyesírást használsz, mert kicsit felöklendeztem az utolsó pizzaszeletet, ahogy ezt olvastam.


Másrészt az emberek változnak. Iskola elhagyása után, első munkahellyel, munkahelyváltással, párkapcsolatot kezdeténél vagy végénél. Aki egy éve még a legjobb barátod volt, most már lehet, hogy nem az. Ez nekem egy ilyen esetnek tűnik. Hagyd el és éld tovább az életed nélküle. Tudom jól, hogy ez nem mindig könnyű, de ezt tartom a legjobbnak.

2018. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat,de az én legjobb barátom sosem lenne egy ilyen ember. Úgy látszik csak akkor vagy jó neki,ha unatkozik,amúgy meg tök jól elvan nélküled is.
2018. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy nincs ideJe rád, egyszerűen csak akkor használ, amikor épp kedve van, amúgy meg le se sz*rja a fejedet. Ez nem barátság, nekem nem lenne szükségem egy ilyen emberre.
2018. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!