Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy rossz kedvem van, nem vágyom anya társaságára?

Figyelt kérdés

Valami hasmenős-hányingeres betegségem van, de ő erről szerintem nem is tud, mert sose érdekli, mi bajom van. De nekem meg mindig hallgatnom kell, hogy jaj neki mije fáj, így meg úgy... De amikor nekem eltört a csuklóm, akkor csak "túlreagálom"..


Szóval a helyzet, hogy már 2-3 napja a nyakamon lóg, most is reggel óta itt volt a szobámban, meg folyamatosan magyarázott valamit, nem érdekelte, hogy szeretnék pihenni és közbe megnézni 1 filmet..

Bezzeg ha neki rossz kedve van, akkor hozzá se lehet szólni, mert akkor már robban...


Ő meg képtelen megérteni, hogy élni sincs kedvem jelenleg, és még hallgassam egész nap a hülyeségeit... Elegem van már nagyon..


2012. aug. 8. 13:11
1 2
 1/11 Törpilla1996 válasza:

aggódik érted és lehet ezért zaklat egésznap.hallgasd meg őt és utána mondd el te is a véleményed .és még egy mondat:

biztos hogy érdeklődik irántad hiszen ha nem érdekelné hogy mivan veled akkor nem menne be hozzád beszélgetni.vedd fel vele a kapcsolatot hisz ő beszél hozzád csak te nem akarsz vele.még ha beteg is vagy és rossz kedved akkor is.vagy próbáld meg neki elmondani hogy rosszul érzed magad és nincs jó kedved és hogy menjen vissza később.

2012. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem beszélget, csak elsorolja a panaszait is, reggel óta ezt hallgattam. Meg hogy miért nem nagytakarítok, most van időm (aug. eleje óta nem diákmunkázok, kb azóta kezdődött a rossz kedv, bennem hetekig lappang egy vírus..), hiába mondtam, hogy rosszul vagyok, a fél napot a wc-n töltöm, szerinte csak túlzok és semmi bajom.
2012. aug. 8. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Zárd be a szobád ajtaját.
2012. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ULTRAGOKU4 válasza:
hát öregem keress új anyukát magadnak
2012. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ULTRAGOKU4 válasza:
nálam is ez meg folyton, de egyébként hány éves vagy? mer attól is függ ! szal ha nagyon aggódik érted akkor csakolyan 12 éves lehetsz max
2012. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3.: akkor szerintem üvöltözés lenne belőle, hogy miért vagyok ilyen vele, ehhez meg aztán főleg nincs kedvem


4-5.: 17 vagyok, de mindegy.

2012. aug. 8. 13:36
 7/11 ULTRAGOKU4 válasza:
fiú, vay lány?!
2012. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ULTRAGOKU4 válasza:
fiú vagy, vagy lány?
2012. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lány, de szerintem ez annyira lényegtelen most. Sosem féltett, nem hinném, hogy most akarná elkezdeni. Oda megyek és akkor amikor akarok.
2012. aug. 8. 13:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Gépelni nemvagy rosszul csak takarítani? keress új anyukát aki megérti, hogy nem kérsz belőle csak ha pénz kell....


jobbulást:)

2012. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!