Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire támogatjátok azt,...

Mennyire támogatjátok azt, hogy a gyerekem neve Balázs Balázs legyen?

Figyelt kérdés
A vezetéknevem Balázs, és ha fiam születik, a Balázs nevet adom neki, sőt, harmadik neve is lehet, ami szintén Balázs. Mit gondoltok erről? Nagyon megszívatnám szegényt? Ti élnétek ilyen névvel?

2018. júl. 18. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Maximális hülyeség. Mondd miért kell ez? Ha meg triplázod ultra gáz...
2018. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
A lépcsőházunkban van egy László László, szerintem nagyon szeretheti a nevét...
2018. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megtriplázni nem lehet. Nem lehet 2 azonos keresztneve.
2018. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Kérlek ne tedd!

A férjem Dénes Dénes, az apósom is és az ő apja is. Hálai Istennek a férjem nem vitte tovább a családi hagyományt, így a gyermekeink András és Andrea lettek.

2018. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
jesszus az olyan gáz. szegény gyerek. ha nem akarod megnyomorítani céltáblává tenni egész fiatal korára akkor nem teszed.
2018. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Gábor Gábor nevű oszttársam volt. Ő szerette. De én nem adnék ilyen nevet a gyermekemnek.
2018. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Én ezt a Balázs Balázst nem támogatom nem támogatom.
2018. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

#4: Bocsi, de szerintem a fiú-lány testvérpárnak ugyanazon név férfi és női változatát adni pont ugyanolyan gáz, mint megduplázni a nevet.

Kérdező: Ne tedd! Triplázni nem is triplázhatsz, ahogy azt előttem már valaki leírta, de én szívem szerint a duplázást is betiltanám. Elvileg nem lehet olyan nevet adni a gyereknek, amiből hátránya származhat, és ha ezért nem szívatják agyon, akkor semmiért sem.

2018. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon neee! Szegényt ne tedd ki csúfolódásnak gyerekkorában.. +felnőttkorban sem a legjobb,szerintem eléggé ciki lesz neki
2018. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Támogatlak. Támogatlak.
2018. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!