Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak nem ismerik a goth...

A férfiak nem ismerik a goth stílust?

Figyelt kérdés

Ha valaki másabbúl öltözik egyből ku.rvának nézik.

Én szeretem a gothikus ruhátak,hordom is őket.a szolidabb fajtát persze,de azért látszik hogy goth.

És nem értem,hogy az utcán,minden férfi egyből jön,és utalgat,meg le ku.rváz. A nők érdekes,ha meglátnak egyből tudják hogy ez egy stílus. Csomóan oda is jönnek hozzám és megdicsérik hogy milyen jópofa

(pl egyik kedven ruhám: fekete egyberuha, térdig érő szoknya,az alján fehér pókháló minta ,hosszu ujja van, aminek a vége fodros. Ahogy van egy fekete nyakláncom és egy fekete bakancsom amin van egy denevér szárny.

Sminket keveset teszek fel.max fekete szemceruza és egy bordó rúzs.nem az a rikító)

A lényeg,hogy a nők egyből látják hogy goth stílus,a férfiak meg nem..egyből jönnek és utalgatnak ,aztán mondom hogy ez egy stílus irányzat,nem kell egyből a hülyeségre gondolni.

És mintha direkt nem akarnák megérteni.

Tényleg ennyire nem le vannak maradva, és nem láttak még ilyen öltözetet,vagy pedig tudják,csak próbálkoznak hátha lesz valami?


2018. júl. 19. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

",vagy pedig tudják,csak próbálkoznak hátha lesz valami?"

?? XD Igen, egy rakat férfi majd szétolt csak azért hogy hátha lesz valami.


Úgy tűnik a férfiak kevésbé vannak elfoglalva a trendi, öltözködési stílusokkal meg stílusirányzatokkal.


"hordom is őket.a szolidabb fajtát persze,de azért látszik hogy goth."

Itt már valami gyanús a szövegedben.. Én sem nagyon vágom, de a goth ruhákban ki kell raknod a melled? Mert akkor nem csoda hogy leszólnak.

2018. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Azt is csinálják. Folyton cseszegetnek mert nem bírnak magukkal pedig nem nem kell korakni a mellet.

Igy kell elképzelni az öltözködést:

[link]

Vagy beírod a google be hogy gothic clothing. Vannak ott egész egyszerűek

2018. júl. 19. 13:00
 3/23 A kérdező kommentje:

De nem értem ez egy ezer éves stílus. De nekik minden kihívó. Ha nincs garbó és hosszú gatya már kihívó.

Oké hogy nem követik a stílust,de nem lehet hogy ennyire nincsenek tisztában azzal milyen egy ku.rva,öltözködése mert hogy nem ilyen az tuti.

De szerintem akik belém kötnek tudják,csak egyszerűbb elhitetni magukkal.

2018. júl. 19. 13:03
 4/23 October15 ***** válasza:
68%

1.: Nem. Azt bikininek hívják. :D


Kérdező: Nem vagyok benne biztos, hogy oda akarnék menni egy olyan prostihoz aki úgy öltözködik mint egy goth csaj.. nem vagyok nagy híve a BDSM-nek. XD

Mire utalgatnak? Effektíve arra, hogy fizetős lennél vagy csak fel akarnak szedni?


Speciel én tudom miről van szó [kinda] de momentán irl még nem láttam. Ha feltesszük, hogy nem egy domina örömlény van benne akkor szerintem érdekes.


26F

2018. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 October15 ***** válasza:
70%
Kérdező: NA NA NA mint történész tiltakozok! :D Remélem ezt az ezer éves stílust nem úgy értetted, hogy a goth bárminemű kapcsolatban állna a gótikával. :D
2018. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem . De már elég rég öltöznek így emberek,csak nem sok.

Csak nem értem miért kelk mindenki prostizni?

És kb amikor odajönnek, engem probálnak megygyőzni arról,hogy de dee én le akarok feküdni velük,dee én prosti akarok lenni csak nem tudok még rollaa ( aztán sír a pofájuk kiért vane nnyi prosti csak mellékesen)

Odajön,és mindig azzal kezdik.de fura ruháid vannak..

Erre én.: kösz.

Férfi(ak): elég merész..

Én: semmi kihívó nimcs benne tovább lehet menni.

Férfi(ak): amúgy nem baj ha valaki több emberrel van. Nekem van pénzem.

Én: huzzál már elfele b.meg!

Férfi(ak): de de..miért vagy ígyböltözve??

Én: mert igy érzem jól magam. És mi közöd van hozzá?

Férfi(ak): de..látom van rajtad csipke..amúgy a sex jó dolog..

És végig sorolják milyen ruha van rajtam ,és minden második mündta után elmondják mit szeretnek egy ágyban..meg egy nőben.

Én meg amikor megunom..és pofán kú.rom őket,még fel vannak háborodva.

Utánna meg elmondom hogy szánalmasak.

De inkáb írok példát mert megint nem a kérdésre jön válasz( nem mindig a nő öltözködésében kell keresni a hibát ha néhámy idióta barom férfi nem bír magával)

Álltam a busz megállolóban,mögöttem ál egy férfi és egy nő.a férdi elkezd puffogni a nőnek,hogy ch..nezd már...tuti ri.banc..erre a nő: nem te hülye..ez vagy goth vagy valami rocker. Mit itélkezel amugy?

Na erről ennyit.

A nő tudja hogy ez is egy stílus ,a férfi meg nem mert hogy de de hát..ez egy izgató ruh..hol? Egyszerü fekete egybe ruha. Keresztekkel az alján.

2018. júl. 19. 13:21
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak, hogy ennyire hülye belédköt a stílusod miatt. Én nem vagyok goth, de szerintem a stílussal semmi gond sincs, jól néz ki. Én csak Halloween tájékán szoktam így öltözni, de nincs azzal semmi gond, ha valaki mindig. Az ilyen barmokat egyszerűen ott kell hagyni.

17/L

2018. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a kérdést inkább kijelentő mondatba kellett volna tenned...
2018. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

De jó az a szett.

Én kb. feleennyire "toltam", inkább darker vagy nem tudom mi lehettem. Ráadásul én nyakig begombolkozva. Úgy is megkaptam a beszólásokat, taperolás, f..mutogatást.

Egyszerűen sok embert úgy szocializálnak, hogy bármit meg lehet tenni a másikkal, a nőknek meg "örülniük" kéne vagy elviselni minden ilyen "közeledést". Lásd amikor a homokozóban mehúzzák a lányok haját a kisfiúk, akkor megy a legyintgetés, csak tetszik a Pistikének a Klárika ezért húzza meg a haját. Ez a felfogás is tehet arról, hogy az ilyen f..szok szerint ez közeledésnek, bóknak számít. Egyszerűen el sem jut az agyukig, hogy ez neked kellemetlen, rossz érzés.

Amúgy én ezt főleg primitívebb emberektől tapasztaltam, vagy nagyon fiataloktól.

Egyet tehetsz, fülhallgatót hordani, ha utcán vagy, én sokszor úgyis hordom, hogy nem hallgatok semmit. Így kevesebb az esélye.

2018. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja engem már azért is lek....rváztak, mert pezsgőt ittam szórakozóhelyen. Mondja a srác, hogy pezsgőt a k..rvák szoktak inni. :D Elképesztő.
2018. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!